Pronájem bytu 1+1, 41 m² bez realitky

V Štíhlách, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný slunný 1 + 1 byt na jižní stranu, v pěkné a klidné lokalitě Phy 4, nad Kunratickým lesem, cca 7 minut od stanice metra C - Kačerov.
Byt má vlastní chodbu, jediný byt na patře. Patří k němu krásná zasklená lodžie (dá se hodně ušetřit na teple díky lodžii) s pěkným výhledem (11.patro) a prostorná kuchyň s plynovými...
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný slunný 1 + 1 byt na jižní stranu, v pěkné a klidné lokalitě Phy 4, nad Kunratickým lesem, cca 7 minut od stanice metra C - Kačerov.
Byt má vlastní chodbu, jediný byt na patře. Patří k němu krásná zasklená lodžie (dá se hodně ušetřit na teple díky lodžii) s pěkným výhledem (11.patro) a prostorná kuchyň s plynovými kamny, lednicí, zabudovaným špajzem a kuchyňskými skříněmi (do kuchyně se vejde krásně menší jídelní stůl a 2-3 židle), velká obývací místnost a chodba, jsou zde velice prostorné vestavěné skříně, jedna menší skříň a dají se zde uskladnit třeba i 2 kola. Koupelna a wc dohromady, odděleno částečně dřevěnou přepážkou a závěsem. Koupelna velmi prostorná, s vanou a umyvadlem, prostor na pračku a police na drogerii atd.
V domě 11 pater, dům má svoji recepci, vchod přes čip, s parkováním není problém. K bytu patří prostorný sklep.
Vhodný byt pro studenty, páry nebo i jednotlivce.
Lokalita: 20 min do centra, 7 min bus na Kačerov, 10 min Novodvorská Plaza, 20 min Chodov, 5 min pěšky Kunratický les, 5 min Thomayerova nemocnice. 2 minuty od domu je supermarket.
Stěhujeme se z rodinných důvodů, jinak byt je krásný a zůstali bychom zde.

Foto na vyžádání možné.

Nastěhování začátek ledna 2013.

Cena cca 10 tis. Kč včetně poplatků
zobrazit celý popis
We offer long term rent a beautiful sunny 1+1 bedroom apartment on the south side, in a nice and quiet location Prague 4, above Kunratický forest, about 7 minutes from the Metro C - Kačerov.
The apartment has a hallway, one apartment on each floor. It features a beautiful glazed loggia (you can save on a lot of heat through the loggia) with a nice view (11th floor) and a spacious kitchen with...
We offer long term rent a beautiful sunny 1+1 bedroom apartment on the south side, in a nice and quiet location Prague 4, above Kunratický forest, about 7 minutes from the Metro C - Kačerov.
The apartment has a hallway, one apartment on each floor. It features a beautiful glazed loggia (you can save on a lot of heat through the loggia) with a nice view (11th floor) and a spacious kitchen with gas stove, refrigerator, built-in larder and kitchen cabinets (kitchen fits in beautifully small dining table and 2 - 3 chairs), large living room and hallway, there are very spacious wardrobes, one small cabinet, and can be stored there even 2 bicycles. Bathroom and toilet together, separated by a wooden partition and partly curtain. Very spacious bathroom with tub and sink, enough space for washing machine and drugstore shelves, etc.
The house has 11 floors, the house has a reception, entrance through the chip, there is no problem with parking. The apartment includes a spacious cellar.
Suitable apartment for students, couples or individuals.
Location: 20 minutes to city center, 7 minutes by bus to Kačerov, 10 min Novodvorská Plaza, Chodov 20 min, 5 min walk Kunratický forest, 5 min Thomayer hospital. 2 minutes from the house is a supermarket.
We are moving for family reasons, or apartment is beautiful and we stayed here.
Photo on request possible.
Occupancy beginning January 2013.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
41 m²
cena:
7.400 Kč
poplatky:
2.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
11
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více