Prodej pozemku 1.232 m² bez realitky

V Dymáku, Jirny, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám (přímý majitel) krásný pozemek těsně za hranicí katastru Prahy.
Pozemek se nachází v Nových Jirnech, necelý kilometr od Prahy 9 Klánovice.

Předností je vynikající dopravní obslužnost (12 minut autem na metro Černý most, vlakové spojení z Klánovic do centra za 21 minut, stanice MHD je ve vzdálenosti 250 m). Nové Jirny leží cca 3 km od dálnice D11, tedy tak...
Prodám (přímý majitel) krásný pozemek těsně za hranicí katastru Prahy.
Pozemek se nachází v Nových Jirnech, necelý kilometr od Prahy 9 Klánovice.

Předností je vynikající dopravní obslužnost (12 minut autem na metro Černý most, vlakové spojení z Klánovic do centra za 21 minut, stanice MHD je ve vzdálenosti 250 m). Nové Jirny leží cca 3 km od dálnice D11, tedy tak daleko, aby dálnice naprosto nerušila a při tom tak blízko, aby vzniklo výborné dopravní napojení jak přímo na Prahu, tak na její dálniční okruh.

Veškerá občanská vybavenost (škola, školka, pošta, zdravotní centrum) jsou v místě. Stejně tak i nákupní možnosti, které jsou navíc v největší nabídce v blízkém nákupním centru Černý most. Rozsáhlé možnosti pro volný čas nabízí nejbližší okolí - Klánovický les ve vzdálenosti 300 metrů od pozemku, cyklostezky, značené turistické stezky, fotbalová hřiště, tenisové kurty, několik golfových hřišť v okolí - Černý most, Mstětice, Stará Boleslav). Jeden kilometr od pozemku se nachází moderní koupaliště.

Pozemek je rovinatý a má obdelníkový tvar, je umístěn v lokalitě devatenácti nových RD, kde v současné době probíhá intenzivní výstavba.

V této chvíli je ještě na výběr z několika dalších pozemků o rozloze od 700 do 1.300 metrů čtverečních.
Všechny pozemky jsou kompletně připojené k inženýrským sítím, tedy k dispozici jsou elektřina, plyn, kanalizace a voda. Kolem pozemků vede nově vybudovaná klidná místní komunikace osazená veřejným osvětlením, klasifikovaná jako pěší zóna.
S výstavbou rodinného domku můžete začít okamžitě.

Prodávané pozemky jsou i vynikající investicí, rozkládají se cca 800 m vzdušnou čarou od Klánovic, kde se ceny srovnatelných pozemků v současné době pohybují od 4.000,- Kč do 7.000,- Kč za m2 a cca 300 metrů od Šestajovic (zde se cena za metr čtvereční pohybuje od 3.200,- do 4.100,- Kč). Pokračující výstavba, jak ukazuje mapka, povede v příštích letech ke spojení těchto lokalit. Z toho vyplývá, že ceny v této lokalitě se v budoucnu přizpůsobí přinejmenším šestajovickým cenám. Nákupem pozemku si nejen zajistíte bydlení, ale i zhodnotíte své naspořené finanční prostředky o desítky procent.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.232 m²
cena:
2.790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více