Pronájem nebytového prostoru 340 m² bez realitky

Novovysočanská, Praha - Vysočany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmeme prostor ve dvorním traktu. Jedná se o samostatně stojící budovu o velikosti cca 340 m2, polosuterén a 1. patro, výtah, 2 x garáž a možnost parkování na dvoře, který je součástí pronájmu. Průjezd z ulice je dostatečně velký i pro dodávky (Avii). V současné době je dokončená rekonstrukce a prostory jsou připravené na dokončení podle potřeb nájemce. Cena...
Pronajmeme prostor ve dvorním traktu. Jedná se o samostatně stojící budovu o velikosti cca 340 m2, polosuterén a 1. patro, výtah, 2 x garáž a možnost parkování na dvoře, který je součástí pronájmu. Průjezd z ulice je dostatečně velký i pro dodávky (Avii). V současné době je dokončená rekonstrukce a prostory jsou připravené na dokončení podle potřeb nájemce. Cena za pronájem celého objektu je 60.000,- Kč měsíčně. Je také možné pronajmout pouze část objektu.
Možnost využití jako kancelářské prostory, show room, sídlo firmy, obchodní prostory, výrobní prostory, sklady apod. Přímo u domu autobusová zastávka. 5 minut na metro B, stanice Vysočanská.
zobrazit celý popis
Space in the courtyard to rent. It is a detached building of approximately 340 m2, semi-basement and 1st floor, elevator, 2 x garage and parking in the courtyard, which is part of the rent. Passage from the street is large enough to supply (Avia). Currently, the complete reconstruction of the premises and are ready to complete the needs of tenants. The price for renting the entire building is 2...
Space in the courtyard to rent. It is a detached building of approximately 340 m2, semi-basement and 1st floor, elevator, 2 x garage and parking in the courtyard, which is part of the rent. Passage from the street is large enough to supply (Avia). Currently, the complete reconstruction of the premises and are ready to complete the needs of tenants. The price for renting the entire building is 2 500, - CZK per month. It is also possible to rent only part of the building.
Possibility of use as office space, showroom, company, business premises, factories, warehouses, etc. Next to the house bus stop. 5 minutes to metro B station Vysočanská.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
340 m²
cena:
55.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více