Pronájem bytu 3+1, 80 m² bez realitky

Modrá, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krásně zařízený byt v blízkosti metra Lužiny a metra Hůrka. Klidné sídliště obklopené Prokopským údolím, Nepomuckým rybníkem a Centrálním parkem. V bezprostřední blízkosti domu jsou dětská hřiště, tenisová multifunkční hala s vynikající restaurací. Ideální pro rodiny s dětmi nebo pro páry, které mají rády procházky přírodou a klid. Metro Lužiny je...
Krásně zařízený byt v blízkosti metra Lužiny a metra Hůrka. Klidné sídliště obklopené Prokopským údolím, Nepomuckým rybníkem a Centrálním parkem. V bezprostřední blízkosti domu jsou dětská hřiště, tenisová multifunkční hala s vynikající restaurací. Ideální pro rodiny s dětmi nebo pro páry, které mají rády procházky přírodou a klid. Metro Lužiny je vzdálené circa čtyři minuty pěší chůzí, vedle metra je Obchodní centrum Lužiny. Opačným směrem dojdete k metru Hůrka, circa deset minut pěší chůze. V těsné blízkosti domu je autobusová zastávka Malá Ohrada.
Praha 13 je obecně známá jako bezpečná a "zelená" městská část. Úřad městské části Prahy 13 již řadu let využívá dotací od EU, které pak používá na rekonvalescenci sídlištních bloků, regeneraci zeleně, výstavbu dětských a sportovních hřišť.

V případě zájmu volejte 608 211 876
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
80 m²
cena:
10.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
11
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více