Pronájem kanceláře 30 m² bez realitky

Antala Staška, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

AKCE DOPRONÁJEM PROSTOR ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!!! + SÍDLO SPOLEČNOSTI A INTERNET ZDARMA!!!! NEPLAŤTE PROVIZI !!! Majitel nabízí pronájem poslední kanceláře o výměře 30 m2 v administrativním objektu v ulici Antala Staška 34, 140 00 Praha 4. Jedná se o atraktivní lokalitu dobře dostupnou pěšky, automobilem i MHD, vzdálenost cca 300 m od metra a OC Budějovická. Prostory se...
AKCE DOPRONÁJEM PROSTOR ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!!! + SÍDLO SPOLEČNOSTI A INTERNET ZDARMA!!!! NEPLAŤTE PROVIZI !!! Majitel nabízí pronájem poslední kanceláře o výměře 30 m2 v administrativním objektu v ulici Antala Staška 34, 140 00 Praha 4. Jedná se o atraktivní lokalitu dobře dostupnou pěšky, automobilem i MHD, vzdálenost cca 300 m od metra a OC Budějovická. Prostory se nacházejí v uzavřeném neveřejném koridoru, který je od veřejných prostor objektu oddělen vchodem s kartovým bezpečnostním systémem, je zaručeno naprosté soukromí. Kancelář je v blízkosti dvou osobních výtahů. Toalety a kuchyňka je společná pro další nájemníky na patře. Prostor může být vybaven kancelářským nábytkem.

Budova má vlastní střežený parking s autorizovaným přístupem (venkovní stání ve vnitrobloku a podzemní garáže) a poskytuje nepřetržitou recepci, ostrahu, havarijní službu a přijímání pošty. Nabízíme i možnost umístění sídla i krátkodobý pronájem jednacích místností k příležitostnému využití. Nabízíme i vytápěné a střežené variabilní skladové a úložné prostory o výměrách 6 - 100 m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
30 m²
cena:
7.000 Kč
poplatky:
2.200 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
7
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více