Prodej rekreačního objektu 92 m² bez realitky

Senomaty - Nouzov u Senomat, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Objekt byl postaven jako rodinný domek, který byl v roce 1983 rekolaudován na rekreační chalupu o velikosti 2+1. Zastavěné plocha prvního nadzemního podlaží je 92m2. Objekt je napojen na rozvodnou síť elektrické energie a má vlastní studnu. K domku je připojen kamenný přístavek s původní kamennou stropní klenbou a zděná kolna odkud je přístup na půdu nad obytnou...
Objekt byl postaven jako rodinný domek, který byl v roce 1983 rekolaudován na rekreační chalupu o velikosti 2+1. Zastavěné plocha prvního nadzemního podlaží je 92m2. Objekt je napojen na rozvodnou síť elektrické energie a má vlastní studnu. K domku je připojen kamenný přístavek s původní kamennou stropní klenbou a zděná kolna odkud je přístup na půdu nad obytnou částí, po případné rekonstrukci je možné rozšířit o další obytné místnosti. Celková zastavěná plocha je 620m2. Je zde také sklepní prostor. K chalupě patří také stodola se sedlovou střechou a otevřeným prostorem až do hřebene. K chalupě náleží pozemek o ploše 421 m2, kde jsou vzrostlé plodící ovocné a okrasné stromy.
Okolí je příjemné a klidné, nachází se zde rodinné domky a chatové objekty, je zde dobrá dopravní dostupnost, čas dojezdu do Prahy 60 min.
Cena je včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+1
plocha:
92 m²
cena:
780.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více