Pronájem kanceláře 38 m² bez realitky

třída Kapitána Jaroše, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem kancelářských prostor v 1.NP v cihlovém domě, v centru města Brna , na ul.tř.Kpt.Jaroše. Plocha kanceláří je 7,27 m2 a 23,27m2 , chodba 4,49m2. Vybavení: kancelářský nábytek, zátěžový koberec, klimatizace - chlazení. Na patře je k dispozici je kuchyňka a soc.zařízení. Volný od 1.1.2013. Kanceláře ( na půdoryse prostory označeny červeně) mají...
Pronájem kancelářských prostor v 1.NP v cihlovém domě, v centru města Brna , na ul.tř.Kpt.Jaroše. Plocha kanceláří je 7,27 m2 a 23,27m2 , chodba 4,49m2. Vybavení: kancelářský nábytek, zátěžový koberec, klimatizace - chlazení. Na patře je k dispozici je kuchyňka a soc.zařízení. Volný od 1.1.2013. Kanceláře ( na půdoryse prostory označeny červeně) mají oddělený vstup, který je nezávislý na ostatních nájemnících. Nájem pronajatých kanceláří vč.zázemí a vybavení je celkem 10.301,-kč/měsíc. Záloha na energie( el.energie, vytápění,vodné,stočné) činí 1.134,-Kč/měsíc, služby 1.834,-Kč/měsíc : ostraha objektu, svoz a likvidace odpadu, připojení internetu, úklid společných prostor, společná energie, úklid pronajaté kanceláře, hygienické a ostatní prostředky poskytované pronajímatelem.
Dopravní dostupnost: MHD tramvaj č.1 a č. 11, parkování v okolí domu , automobilem návaznost na výpadovku směr Svitavy a na přivaděč dálnice D1.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
38 m²
cena:
10.301 Kč
poplatky:
1.134 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více