Pronájem bytu Garsoniéra, 30 m² bez realitky

Kladenská, Praha - Vokovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Předmětem nájmu je kompletně zařízená atypická garsoniéra o velikosti 30 m2 s vestavěným patrem na spaní o velikosti 7m2. Prostory sestávají z originálního pokoje s kuchyňským koutem a pracovnou; z předsíně s úložnými skříněmi; z koupelny se sprchovým boxem a WC. Garsoniéra je nadstandardně vybavená nábytkem, spotřebiči, kuchyňskými potřebami a lůžkovinami....
Předmětem nájmu je kompletně zařízená atypická garsoniéra o velikosti 30 m2 s vestavěným patrem na spaní o velikosti 7m2. Prostory sestávají z originálního pokoje s kuchyňským koutem a pracovnou; z předsíně s úložnými skříněmi; z koupelny se sprchovým boxem a WC. Garsoniéra je nadstandardně vybavená nábytkem, spotřebiči, kuchyňskými potřebami a lůžkovinami. Kabelová televize, internet a satelit jsou instalovány. Prostory se nachází v přízemí domu a to ze strany vnitřního nádvoří se zelení, jehož užívání je nájemci k dispozici. Dům je zrekonstruovaný, klidný, čistý, bezpečný, s vysokými nároky na úroveň bydlení. Před domem dostatek parkovacích míst; dobrá adresa mezi Hanspaulkou a Ořechovkou na Praze 6.
Nájemné bez poplatků činí 9800,- pro jednu osobu; doba pronájmu minimálně na jeden rok je podmínkou.
Jednání přímo s majitelem, bez provize za zprostředkování. Info na stránkách www.praha-rent.cz
zobrazit celý popis
The subject of the lease is completely furnished, atypical studio apartment on area of 30 m2 with built in elevated floor for sleeping of 7 m2. The space consists of original room with kitchen corner and study; corridor with storage place; bathroom with shower cubicle and WC. The studio apartment is equipped by above standard furniture, appliances, kitchenware and bedding. Cable TV, internet and...
The subject of the lease is completely furnished, atypical studio apartment on area of 30 m2 with built in elevated floor for sleeping of 7 m2. The space consists of original room with kitchen corner and study; corridor with storage place; bathroom with shower cubicle and WC. The studio apartment is equipped by above standard furniture, appliances, kitchenware and bedding. Cable TV, internet and satellite are installed. The space is in the ground floor of the house and pointing to the inner yard with greenery, which using is available to the tenant. The house is after renovation, calm, clean, safe, with highest demands on level of housing. There is enough parking place in front of the house; good address between residential areas of Hanspaulka and Ořechovka in Prague 6.
The rent without utilities is 9800,-CZK for one person; the lease period of one year at minimum is a condition of the lease.
Contact directly with the owner, no agency commission. Info also on www.praha-rent.eu
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
30 m²
cena:
9.800 Kč
poplatky:
1.200 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více