Prodej domu 180 m² bez realitky

Obora u Boskovic, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Energeticky nenáročný rodinný dům ve vzdálenosti 30km od Brna (vozem 25minut), 12km od Blanska a 8km od Boskovic (3km od silnice I/43 Brno-Svitavy). Ve výborně dostupné malebné obci s aktivním kulturním a společenským životem, přátelskými sousedy a atraktivním okolím - Malý a Velký Chlum 0,5km. Pozemek situován v klidné zastavěné části obce (hřiště, kurt/kluziště,...
Energeticky nenáročný rodinný dům ve vzdálenosti 30km od Brna (vozem 25minut), 12km od Blanska a 8km od Boskovic (3km od silnice I/43 Brno-Svitavy). Ve výborně dostupné malebné obci s aktivním kulturním a společenským životem, přátelskými sousedy a atraktivním okolím - Malý a Velký Chlum 0,5km. Pozemek situován v klidné zastavěné části obce (hřiště, kurt/kluziště, obchod, mateřská škola,knihovna, kulturní sál, pohostinství do 200m), sousedící s místní komunikací a mající i druhý přístup na plochu zahrady. Zahrada a doplňkové plochy 600m2 s koupacím biotopem (jezírko 100m3 a potok 20m3) před dokončením (možnost změny na suchou část), terasou 30m2, se zděným oplocením s dřevěnými výplněmi (maximální soukromí), zavlažované zapojené výsadby dřevin, trvalek a drobného ovoce. Trávník 100m2 s automatickým zavlažovacím systémem napojeným na vlastní vrt s čerpáním do podzemní retenční nádrže 9m3.Zděný altán s vegetační střechou vybaven přívodem vody, el.energie a kompletním krbem s udírnou. Dále pergola s posezením, terasa a přístupové venkovní plochy z exotické dřeviny massaranduba (nulový výškový rozdíl mezi obytnou částí přízemí domu a plochou zahrady), rozvod osvětlení do výsadeb i kolem celého RD, rozvody vodních zásuvek kolem RD. Doplněno o solitérní balvany, nosník houpací sítě, dlážděné chodníky, mlatová pěšina, obruby trávníků a mnoho dalších dolňků.
Dům dokončen v roce 2006, kolaudace 2009. Z 90% vlastní poctivá stavba, 10% řemeslné subdodávky. Přízemí: vstupní chodba, hala se vchodem na terasu a s krbem doplněným teplovzdušným rozvodem do obytných částí (součástí prodeje i 100m3 bukového dřeva na cca 5-7 zimních sezón).Zařízená kuchyň, obývací pokoj, koupelna a WC, vestavěné skříně,základně vybavená druhá kuchyňka a sušárna.Patro zpřístupněné přes dřevěné lomené schodiště, 3 pokoje, koupelna, wc, pracovna, pokoj pro hosta. Garáž 24m2 (nyní zařízena jako kutilská dílna a sklad s plným vybavením), sklep 24m2 s retencí na pitnou vodu, nekryté parkovací stání pro 2 až tři vozidla, dvě vjezdové posuvné brány a plocha u domu (50m2)s trámovou konstrukcí vhodnou i k zastřešení. Zdivo Porotherm 40cm + zateplení 5 a 8cm. Střecha Bramac, rozvody ÚT měď,ohřev vody a vaření plyn, radiátory, kotel Baxi.Napojení na domácí ČOV. Zabezpečovací systém RD a čidla kouře i hluku, zabezpečení i části venkovních ploch. Vestavěné akvarium 300litrů. Plovoucí podlahy, dveře a zárubně Sapelli, částečne klenuté dřevěné zárubně bez výplní v hale. Eurookna z meranti a střešní okna Fakro.Celá stavba realizována majitelem s maximálním důrazem na kvalitu provední a detail. Odhadní cena soudním znalcem: pouze RD 4,5mil.Kč + zahrada, okolí domu a další vybavení v hodnotě cca 1,5mil.Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
180 m²
cena:
4.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více