Prodej bytu 2+kk, 59 m² bez realitky

Znojemská, Pohořelice nad Jihlavou, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji pěkný cihlový byt v OV 2+kk na ulici Znojemská v Pohořelicích.
Velikost bytu je 58,5 m2. Byt se stavá z těchto místností: předsíň, obývací pokoj, kuchyňský kout, pokoj, koupelna, WC zvlášť, komora. Oba hlavní pokoje jsou orientovány na jihovýchod a nabízejí široký výhled do krajiny. Součástí nemovitosti je také sklep. Možnost využití...
Nabízíme k prodeji pěkný cihlový byt v OV 2+kk na ulici Znojemská v Pohořelicích.
Velikost bytu je 58,5 m2. Byt se stavá z těchto místností: předsíň, obývací pokoj, kuchyňský kout, pokoj, koupelna, WC zvlášť, komora. Oba hlavní pokoje jsou orientovány na jihovýchod a nabízejí široký výhled do krajiny. Součástí nemovitosti je také sklep. Možnost využití pozemku za domem, jehož poměrná část je součástí bytu. Také poměrná část pozemku před domem, kde se parkuje, je součástí prodeje. A z toho vyplývá bezproblémové parkování – přímo před domem. K dispozici je i levný internet. Na bytovém domě je nová střecha, hydro-izolace a kvalitní zateplení, dále nové vstupní dveře a okna. Byt nevyžaduje žádné další investice. Náklady na topení jsou 270Kč/měsíc. Lokalita bytu kombinuje výhody klidné části města a výborné dopravní obslužnosti směr Brno i Znojmo (Brno je asi 20 minut autem, autobusové spojení každých 30 -60 minut, zastávka cca 2min chůze od domu). Byt může být i zajímavou investicí. Pohořelice nabízejí veškerou občanskou vybavenost a široké pracovní příležitosti (na hranici města se nachází jedna z největších průmyslových zón na Moravě). Nedaleko se také nacházeji krásné rybníky a turistické zajímavosti jako je třeba vodní nádrž Nové Mlýny, Pálava, Mikulov a Lednice.
Nabídka je přímo od majitele, koupě bytu tudíž nezahrnuje žádné poplatky realitní kanceláři.
Volejte: 607 567 784
Pište:
blazkova.radka@yahoo.com
bytvpohorelicich@seznam.cz

zobrazit celý popis
We are offering a cosy, privately owned one-bedroom flat, built from bricks, on Znojemska Road in Pohorelice.
The size of the flat is 58,5 m2 and it consists of the following: entry room, spacious living room, good-size kitchenette , bedroom, bathroom, separate toilet and storage room. Both the bedroom and the living room are oriented towards south-east and offer a wide view into the natural...
We are offering a cosy, privately owned one-bedroom flat, built from bricks, on Znojemska Road in Pohorelice.
The size of the flat is 58,5 m2 and it consists of the following: entry room, spacious living room, good-size kitchenette , bedroom, bathroom, separate toilet and storage room. Both the bedroom and the living room are oriented towards south-east and offer a wide view into the natural scenery. A good size cellar, parking space outside of the house and some land behind the house also belong to the flat.
The housing unit has been recently hydro-isolated, has a new roof, new windows and entry doors. The cost of heating per month is 270Kc. The house is fully renovated and does not require any further investment.
The location of the flat combines advantages of quiet part of the town and excellent transport situation to Brno as well as to Znojmo. Brno is 20 min drive, bus transport every 30 -60 minutes (from a bus stop 2 min away from the flat). Pohorelice offer full range of social services and employment opportunities (just outside of Pohorelice is one the largest industry zone in Moravia). Nearby are beautiful ponds and tourists attractions such as reservoir Nove Mlyny, Palava, Mikulov and Lednice. The flat can be seen as an interesting investment due to the advantages mentioned above.
The offer is directly from the owner; therefore it does not involve any fee to any estate agency.
If you are interested then please call 607 567 784
or you can also email
blazkova.radka@yahoo.com
bytvpohorelicich@seznam.cz
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
59 m²
cena:
1.040.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více