Pronájem bytu 1+kk, 32 m² bez realitky

Pod Kavalírkou, Praha - Košíře

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

PRAHA - ANDĚL - vedle PLZEŇSKÉ ULICE - NOVÝ ATRAKTIVNÍ BYT 1+kk v centru Prahy. Byt je vybaven luxusní kuchyní se všemi spotřebiči (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, vestavná chladnička/mrazák). V bytě se nachází prostorná koupelna s vanou, wc a umyvadlem. Byt je zabezpečen kvalitními bezpečnostními dveřmi NEXT a na oknech jsou...
PRAHA - ANDĚL - vedle PLZEŇSKÉ ULICE - NOVÝ ATRAKTIVNÍ BYT 1+kk v centru Prahy. Byt je vybaven luxusní kuchyní se všemi spotřebiči (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, vestavná chladnička/mrazák). V bytě se nachází prostorná koupelna s vanou, wc a umyvadlem. Byt je zabezpečen kvalitními bezpečnostními dveřmi NEXT a na oknech jsou bezpečnostní venkovní rolety na elektrický pohon. K bytu náleží úložný prostor (sklep) 3m2, který je ve stejném patře - ihned naproti bytu.
Prostorné garážové stání lze pronajmout za cenu 1500,- Kč/ měsíčně.
Byt je nový, ještě nepoužívaný!!
Přímo vedle parku Kavalírka vyrostlo 5 propojených bytových věží s nadstandardními byty. Cesta tramvají nebo autobusem ke stanici metra Anděl a k Obchodnímu centru Nový Smíchov (restaurace, obchody, kino, služby) na Andělu trvá necelých deset minut. V blízkosti lokality se nachází velký počet obchodů, restaurací a služeb.
Smlouva bude podepsána na jeden rok. Kauce je 12 000,- Kč.
Byt je volný od 1.1. 2013. Po dohodě je možné nastěhování i o cca 14 dní dříve.
zobrazit celý popis
PRAGUE - ANGEL - NEW ATTRACTIVE 1 bedroom apartment in the center of Prague. The apartment is equipped with all the luxury kitchen appliances (induction hob, oven, microwave oven, built-in refrigerator / freezer). The apartment is a spacious bathroom with tub, toilet and sink. The apartment is secured with high-quality security doors and windows NEXT security outdoor blinds are electrically...
PRAGUE - ANGEL - NEW ATTRACTIVE 1 bedroom apartment in the center of Prague. The apartment is equipped with all the luxury kitchen appliances (induction hob, oven, microwave oven, built-in refrigerator / freezer). The apartment is a spacious bathroom with tub, toilet and sink. The apartment is secured with high-quality security doors and windows NEXT security outdoor blinds are electrically driven. The apartment has a storage space (basement) 3m2, which is on the same floor - immediately opposite the apartment.
Spacious parking space can be rented for a price 1500, - CZK / month.
The apartment is new, still unused!
Right next to the park Kavalírka grew five interconnected residential towers with premium apartments. Journey by tram or bus to the metro station ANDEL and shopping center Andel New Smíchov (restaurants, shops, cinema, services) takes less than ten minutes. In the vicinity of the site there is a large number of shops, restaurants and services.
The contract will be signed for one year. The deposit is 12 000, - CZK.
Flat is available from 01.01 2013th It is possible to also move about 14 days earlier.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
32 m²
cena:
9.500 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více