Pronájem domu 170 m² bez realitky

K Fialce, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu v ulici K Fialce, Praha 5 - Stodůlky:

2 samostatné nezařízené bytové jednotky se zařízenými kuchyněmi v podsklepeném rodinném domě s velkou a udržovanou zahradou a garáž. Ideální pro bydlení, popřípadě kanceláře, pro rodinu s oddělenými domácnostmi. Každá bytová jednotka může mít samostatný vchod (nebo spojený). Koncepce zahrady a...
Nabízíme k pronájmu v ulici K Fialce, Praha 5 - Stodůlky:

2 samostatné nezařízené bytové jednotky se zařízenými kuchyněmi v podsklepeném rodinném domě s velkou a udržovanou zahradou a garáž. Ideální pro bydlení, popřípadě kanceláře, pro rodinu s oddělenými domácnostmi. Každá bytová jednotka může mít samostatný vchod (nebo spojený). Koncepce zahrady a zákoutí na ní poskytuje absolutní soukromí.

Dům
Dům se nachází v rezidenční oblasti, v klidné jednosměrné ulici. V dosahu Německé mezinárodní školy, nedaleko od obchodu, poblíž zastávky autobusů a zároveň autem blízko do fakultní nemocnice Motol. V dojezdové vzdálenosti autem jsou pak nákupní centra Zličín a Nové Butovice.

1. Byt 3+kk v přízemí rodinného domu se zahradou. Byt má podlahovou plochu 90 m2 + úložné prostory ve sklepě, vysoké stropy a velká okna. Může mít samostatný vchod. Samostatné WC, koupelna je vybavena koupelnovým nábytkem a masážní vanou. Byt je nabízen s kuchyňskou linkou.

2. Byt 3+kk přebudované na 2+kk v prvním patře rodinného domu se zahradou. Byt může mít samostatný vchod a podlahovou plochu 80 m2 + 15 m2 terasa s orientací na zahradu, vysoké stropy, velká okna doplněná střešními okny. Samostatné WC. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči. V dvojpokoji jsou umístěna nová krbová kamna a tento pokoj je částečně obložen dřevem. Zároveň je byt vybaven 220 cm dlouhou vestavnou skříní.

Zahrada
Velká prosluněná udržovaná zahrad (900 m2) s vzrostlými jehličnatými stromy je společná pro obě bytové jednotky. Na přání je možno ji rozdělit. Okrasná předzahrádka odděluje dům od klidné ulice. Na zahradě se dále nachází udírna s přírodně krytým posezením, zděná uzamykatelná kolna na kola a zahradní nářadí. Skleník o rozloze 16 m2, venkovní voliera na ptáky, altánek, skalka, ovocné i okrasné stromy a keře.

Garáž
Samostatně stojící, zděná uzamykatelná garáž s montážní jámou na pozemku pro jedno auto. Další parkování je možné na pozemku před garáží nebo na ulici před domem.

Pronájem – cena za měsíc
Cena za pronájem domu, garáže a zahrady je 29 900,- Kč + poplatky.

Kontakt
Andrea Vávrová
ad.vavrovi@volny.cz
602-353-850

zobrazit celý popis
For Rent: Apartments in a family house, K Fialce, Praha 5 - Stodůlky:

Two unfurnished 90/80 sqm apartments with 3/2 rooms and equipped kitchens in a family house with a large and beautiful garden and a garage. Ideal for living and office, family with kids, family looking after older parents. Separate entrances (can be connected). Absolute privacy.

House
The pre-war family house with...
For Rent: Apartments in a family house, K Fialce, Praha 5 - Stodůlky:

Two unfurnished 90/80 sqm apartments with 3/2 rooms and equipped kitchens in a family house with a large and beautiful garden and a garage. Ideal for living and office, family with kids, family looking after older parents. Separate entrances (can be connected). Absolute privacy.

House
The pre-war family house with basement in a good condition with two apartments is conveniently located in a residential area, on a quiet one-direction street, in the vicinity of a German international school, and a supermarket, (shopping malls of Nove Butovice and Zlicin are within a 7 minute drive), close to public transport, and with a good access to the hospital in Motol. Both apartments can be connected.

1. The apartment with three rooms on the ground floor, 90 sqm+basement storage space, high ceilings and windows, WC, furnished bathroom (jacuzzi). Equipped kitchen.
2. The apartment with 2 rooms on the first floor, 80 sqm + 15sqm terrace + attic storage space, featuring high ceilings, wooden finishing, large roof windows, WC and a bathroom, a large built-in closet. Newly equipped kitchen. Large living room with a fire stove. Garden facing terrace.
Garden
A large and maintained sunny garden (900sqm) is shared by both apartments; separation possible on demand. The west oriented backyard features coniferous, fruit and ornamental trees, has several secluded sitting areas (including an arbor) , barbecue and a smokehouse, a glasshouse, a storage shed for bicycles and garden tools, aviary, and a rock garden. A small foreyard separates the house from a quiet street.

Garage
A separately standing garage for one car. Additional parking in front of the garage or on the street in front of the house.

Kontakt
Andrea Vávrová
ad.vavrovi@volny.cz
602-353-850
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
170 m²
cena:
29.900 Kč
poplatky:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více