Prodej nebytového prostoru 13.350 m² bez realitky

Kynšperk nad Ohří, Karlovarský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

- současné využití areálu - budov: - areál dosud slouží jako sídlo stavební společnosti,která je zaměřena především na provádění dopravních staveb. Z tohoto důvodu disponuje se stavební a dopravní technikou a využívá své vybavené dílny pro jejich údržbu a opravy. Rovněž tak je v areálu vybudováno mycí zařízení pro nákladní vozidla, plně funkční,...
- současné využití areálu - budov: - areál dosud slouží jako sídlo stavební společnosti,která je zaměřena především na provádění dopravních staveb. Z tohoto důvodu disponuje se stavební a dopravní technikou a využívá své vybavené dílny pro jejich údržbu a opravy. Rovněž tak je v areálu vybudováno mycí zařízení pro nákladní vozidla, plně funkční, která je možno využít jak pro vlastní potřebu ,tak pro komerční účely. Výhodou jsou také velké skladovací prostory samostaných hal, kde v případě zděné haly je i samostatný přístup/vjezd/ a je zde ideální možnost oddělení od ostatní plochy areálu.
Dalším plusem jsou velké, převážně zpevněné plochy vhodné pro uložení materiálu-skládkování, manipulaci,parkování apod.,také nákladní nádražní cca 300m s možností vagonováníˇ. Firma má vlastní nízkotlakou kotelnu na dřevní odpad - ekologické topení bez plateb za znečišťování ovzduší.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
13.350 m²
cena:
1 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více