Pronájem nebytového prostoru 391 m² bez realitky

Strakonická, Praha - Lahovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

K dlouhodobému pronájmu je nabízen soubor dvou čerstvě zrekonstruovaných nemovitostí, umístěných samostatně na oploceném pozemku, s vlastními parkovacími prostory a vjezdem.
Dvoupatrový dům o celkové podlahové ploše 184m2 (místnosti využitelné jako kanceláře, sklady a zázemí, případně částečně pro bydlení) + 100m2 skladovacích prostor na zateplené půdě....
K dlouhodobému pronájmu je nabízen soubor dvou čerstvě zrekonstruovaných nemovitostí, umístěných samostatně na oploceném pozemku, s vlastními parkovacími prostory a vjezdem.
Dvoupatrový dům o celkové podlahové ploše 184m2 (místnosti využitelné jako kanceláře, sklady a zázemí, případně částečně pro bydlení) + 100m2 skladovacích prostor na zateplené půdě. Druhý objekt o podlahové ploše 77m2 (využitelný jako dílna nebo skladové prostory). Dále je k dispozici dalších 30m2 skladových prostor v garáži. Fasádu domu lze po dohodě využít k reklamním účelům.

K objektům náleží přilehlá parkovací plocha pro cca 10 vozidel, o celkové výměře cca 400m2 a zahrada cca 800m2.

Výborná dopravní obslužnost s přímým napojením na rychlostní komunikaci a pražský vnitřní i vnější dálniční okruh. Zastávka MHD se nachází 20m od objektu. Dostupnost metra B (Smíchovské nádraží) autobusem cca 12-15min, autem cca 10min.

Pro bližší informace kontaktujte majitele nemovitosti
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
391 m²
cena:
45.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více