Prodej pozemku 45.000 m² bez realitky

Ostružno, Ostružno u Jičína, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Pozemky jsou situovány v obci Ostružno (6 km od Jičína), ležící na okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj (v CHKO jsou omezené možnosti výstavby), necelé 2 km od Prachovských skal, 1 km od hl. silnice Mladá Boleslav – Jičín. V místě jsou dvě rekreační zařízení Sklář (vč. koupaliště) a Homole. Okolí obce je velice pěkné a klidné, nabízí dobrou...
 Pozemky jsou situovány v obci Ostružno (6 km od Jičína), ležící na okraji chráněné krajinné oblasti Český ráj (v CHKO jsou omezené možnosti výstavby), necelé 2 km od Prachovských skal, 1 km od hl. silnice Mladá Boleslav – Jičín. V místě jsou dvě rekreační zařízení Sklář (vč. koupaliště) a Homole. Okolí obce je velice pěkné a klidné, nabízí dobrou možnost odpočinku a rekreace (koupání, cykloturistika, apod.)
Nabízíme k prodeji pozemky smíšené povahy (stavební parcely, zahrady, trvalý travní porost) a menší zemědělské budovy. Část pozemků tvoří uzavřený celek v intravilánu obce, druhá část je umístěna v extravilánu obce (zemědělská půda).
Nabízené pozemky jsou schváleny obecně závaznou vyhláškou č. 3-2005 ze dne 29.8.2005 (VYHLÁŠKA o závazné části územního plánu obce OSTRUŽNO)
Součástí územního plánu je i golfové hřiště, které sousedí s plánovanou bytovou výstavbou. Dle návrhu dokumentace pro územní rozhodnutí (dělení pozemků) se jedná o výstavbu cca 35 RD.

K nastěhování: 1/7/2009
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
45.000 m²
cena:
4.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více