Prodej domu 160 m² bez realitky

Milý, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Milý. K domu patří velká užitková zahrada se vzrostlými stromy, okrasná zahrada, dvůr, hospodářská stavení, dílna, garáž. V domě je 5 obytných místností + kuchyně, nová koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je kuchyně propojená s jídelnou obloženou dřevem a obývací pokoje. V patře jsou propojené dvě místnosti s...
Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Milý. K domu patří velká užitková zahrada se vzrostlými stromy, okrasná zahrada, dvůr, hospodářská stavení, dílna, garáž. V domě je 5 obytných místností + kuchyně, nová koupelna s WC a sprchovým koutem. V přízemí je kuchyně propojená s jídelnou obloženou dřevem a obývací pokoje. V patře jsou propojené dvě místnosti s balkonem a samostatný pokoj. Celý dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na lehké topné oleje. Dům je napojen na obecní vodovod. V přízemí jsou na oknech předokenní žaluzie, na domě je nová střecha, fasáda, satelit.

Obec Milý je krásná vesnice uprostřed chráněné krajiné oblasti Džbán. V okolí je mnoho lesů a cyklostezek. Milý - Praha Ruzyně cca 35 min autem (na dálnici do 15min- Nové Strašecí). Pohodlná dostupnost také do Loun či Rakovníka. Právní převod nemovitosti mohu zařídit. Realitní kanceláře ať mě nekontaktují! Ušetříte čas mně i sobě.
zobrazit celý popis
I offer for sale a privately owned family house in the village called Milý. The house has a large garden with mature trees, orchard, yard, outbuildings, workshop, garage. There are 5 rooms + kitchen, new bathroom with toilet and shower in the house. In the ground floor is kitchen connected to dining room and wood-paneled living room. Upstairs are two interconnected rooms with a balcony and a...
I offer for sale a privately owned family house in the village called Milý. The house has a large garden with mature trees, orchard, yard, outbuildings, workshop, garage. There are 5 rooms + kitchen, new bathroom with toilet and shower in the house. In the ground floor is kitchen connected to dining room and wood-paneled living room. Upstairs are two interconnected rooms with a balcony and a separate room. The whole house is heated by a central heating boiler with light fuel oil. The house is connected to the municipal water supply. On the ground floor are roller blinds on the windows, the house has a new roof, facade and satellite.

Milý village (the Czech meaning is "kind/nice") is a beautiful village surrounded by the protected landscape area "Džbán". There are many forests and trails around. Milý- Prague Ruzyne Airport about 35 minutes by car (15 minutes to the highway in Nové Strašecí). Convenient connection also to Louny or Rakovník. Legal transfer of the property can be arranged. Real estate agents, do not contact me! Save your time.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
160 m²
cena:
1.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více