Prodej domu 160 m² bez realitky

Husovo náměstí, Velký Osek, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Předmětem prodeje je přízemní, zděný rodinný dům se zahradou. Celková plocha je 450 m², z toho zastavěná část je cca 160 m². Stáří objektu je asi 80 roků.
V přízemí se nachází 3 pokoje, kuchyňský kout, předsíň a sprchový kout s toaletou.
Podkroví nebylo obývané a je připraveno pro vestavbu dalších obytných prostorů – 3 pokoje, příslušenství a...
Předmětem prodeje je přízemní, zděný rodinný dům se zahradou. Celková plocha je 450 m², z toho zastavěná část je cca 160 m². Stáří objektu je asi 80 roků.
V přízemí se nachází 3 pokoje, kuchyňský kout, předsíň a sprchový kout s toaletou.
Podkroví nebylo obývané a je připraveno pro vestavbu dalších obytných prostorů – 3 pokoje, příslušenství a kuchyňka. Do podkroví je vyvedena kanalizace i voda. Dům má sedlovou střechu s polovalbou krytou taškou.
Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektro, tlaková kanalizace, plyn (bez rozvodu v domě), vlastní studnu. Je možné napojení na obecní vodovod.
Pod domem je zřízena vodárna pro přívod studniční vody do domu s novým čerpadlem, zásobní nádrží a elektrickým bojlerem. V domě není centrální vytápění, v přízemí jsou instalována kamna na tuhá paliva.
Za domem se nachází rovinná zahrada ze dvou stran obehnaná zdí, na třetí straně je dřevěný plot. Na zahradě stojí zděná kůlna.

Objekt je situován do zastavěné, centrální části obce Velký Osek (dvojdomek), která se nachází v krásné přírodní oblasti Polabí a je vzdálená 8 km od Kolína a 8 km od Poděbrad. Výhodou obce je železniční stanice na trati Praha - Kolín, Hradec Králové. Nedaleko obce prochází dálnice D11 Praha - Hradec Králové, sjezd na 42. km je vzdálen 3 km od obce.
V obci – přímo v parku před domem - je zřídlo minerální vody. Okolí obce nabízí velké rekreační možnosti. Je zde řada turisticky značených tras, které vedou přes chráněná území (Tonice, Bezedná) a národní přírodní rezervaci (Libický luh).

V obci je výborná občanská vybavenost: škola, školka, potraviny, pošta, restaurace, zdravotní středisko (praktický lékař pro děti a dospělé, zubař) s lékárnou, sportovní hřiště, obecní knihovna, obecní policie, bankomat České spořitelny.

Kontakt: JUDr. Helena Teslíková 733 381 386
Ing. Hana Hynková 732 748 028
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
160 m²
cena:
1.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více