Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Chotucká, Křinec, Středočeský kraj

6.530.900 Kč

Popis

Čerpací stanice PHM + objekt nonstop Bar-herna (k prodeji funkční soubor dvou samostatných nemovitostí, na vlastním pozemku), městys Křinec, okr. Nymburk, ul. Chotucká (komunikace na Nymburk).
Objekt ČS PHM kolaudován v r. 2003, kompletně vybaven technologií skladování a prodej pohonných hmot – stojan ADAST multiproduktový, úložiště: B95 (16 tis. litrů), NM (20 tis. litrů), úkap (4 tis. litrů), měření – Indikon Harrier, konzole BENČ, propojení na PC. V budově prodejna, sociální zařízení, sklad. Technologie, prodejna, sociální zařízení, kancelářské zázemí, alarm - vše funkční s předepsanými certifikáty. Cenový totem je mechanický, osvětlený. Doplňkové zařízení: kompresor na huštění pneumatik, prostor pro parkování vozidel.
Součástí čerpací stanice je dále provozovna Baru - Herny postavena v r. 2010, kolaudace pro nonstop provoz, vydáno povolení na umístění 5x VLT, bar, sociální zařízení, přípravna / sklad, kancelář – vše dle platných norem pro gastronomii. Interiér je nutno zařídit nábytkem, technologie jsou vybaveny. Objekt baru má pochozí střechu + ocelové schodiště – možno zřídit terasu. Venkovní prostranství vhodné pro zahrádku. Nemovitost nabízena k prodeji přímým vlastníkem. Kontakt: pechova@markconsulting.eu, Tel.: 774 – 448 774

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 226977
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Nebytový prostor
Dispozice Ostatní
Plocha 1.201 m²
Cena: 6.530.900 Kč Chci hypotéku
Město: Křinec
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

7 760

Aktivních inzerátů
bez provize

9 151

Realizovaných obchodů
tento rok

439 401 562 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

6.530.900 Kč