Prodej domu 200 m² bez realitky

Československé armády, Jablonec nad Nisou - Lukášov, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Samota dostupná i v extrémní zimě kdykoliv i MHD (cca 350 m).
Kompletně zrekonstruovaný cihlový dům na žulové podezdívce v kat. území Lukášov – Jablonec nad Nisou 5 km, v dosahu Liberec 6 km. (MHD Liberec 1,5km)
Z jedné strany u silnice (bude zrušena a ponechána jen část jako obslužná pro místní obyvatele a jako nová cyklostezka). Jinak naprosto bez přímých...
Samota dostupná i v extrémní zimě kdykoliv i MHD (cca 350 m).
Kompletně zrekonstruovaný cihlový dům na žulové podezdívce v kat. území Lukášov – Jablonec nad Nisou 5 km, v dosahu Liberec 6 km. (MHD Liberec 1,5km)
Z jedné strany u silnice (bude zrušena a ponechána jen část jako obslužná pro místní obyvatele a jako nová cyklostezka). Jinak naprosto bez přímých sousedů na okraji údolí, kde jsou louky, lesy, srnky a ovce a přitom do práce do obou měst cca 5 - 10 min. Večer, v noci, o svátcích a o víkendech velký klid i od dopravy a trvale naprostý klid od lidského faktoru. Navíc, vzhledem ke stávající strategické poloze, lze využít do uzavření stávající silnice i již vybudovaného a zařízeného obchodu nebo jako menší opravnu či dílnu apod. Po odklonění dopravy ale nutno počítat s nulovou průjezdností a tím i daleko nižší návštěvností obchodu, dům se ocitne zcela stranou provozu, vhodné pro bydlení pro dvě rodiny nebo jednu velkou rodinu apod. Dům je trvale obývaný s pravidelnou údržbou.V obou městech je stále mnoho dobrých pracovních příležitostí. Vzhledem k poloze a charakteru okolní krajiny a územnímu plánu (louky, lesy, potok, svah) i do budoucna nevídaný klid od jiné výstavby a tím od nepříjemných průvodních jevů hustě obydlených čtvrtí. Podrobnosti na www.traducimos.eu/dumprodej.
V letech 2006 – 2008 proběhla kompletní rekonstrukce nemovitosti s výjimkou vodárny. Možno vyměnit za chatu, chalupu s doplatkem v Lužických, horách, Středohoří, Kokoříně. PROHLÍDKY POUZE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE. RK NEVOLAT!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
200 m²
cena:
2.850.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více