Prodej bytu 3+1, 69 m² bez realitky

Holoubkov, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej / pronájem bytu v osobním vlastnictví od 1.3.2013. Právní náležitosti prodeje a převodu zajištěny.

Byt je v 5.patře orientace na severozápad - byt se v létě nepřehřívá. Rok výstavby 1992. Údržba domu je zajišťována bytovým družstvem. Dům má vlastní, novou plynovou kotelnu a nový výtah pro 4 osoby/320 kg. Je plánována kompletní výměna oken a zateplení...
Prodej / pronájem bytu v osobním vlastnictví od 1.3.2013. Právní náležitosti prodeje a převodu zajištěny.

Byt je v 5.patře orientace na severozápad - byt se v létě nepřehřívá. Rok výstavby 1992. Údržba domu je zajišťována bytovým družstvem. Dům má vlastní, novou plynovou kotelnu a nový výtah pro 4 osoby/320 kg. Je plánována kompletní výměna oken a zateplení budovy v průběhu 3-5 let z fondu oprav. Větší parkoviště před domem. Klidné bydlení, slušní sousedé.

Obývací pokoj s balkonem a ložnice leží směrem na západ, kuchyň, pracovna a dětský pokoj na sever. V bytě je původní umakartové jádro s WC a koupelnou obložené zvenčí sádrokartonem. Vše v dobrém stavu.

Byt je z větší části kompletně vybaven starším nábytkem, kuchyňskou linkou, novou aut.pračkou, velkou lednicí a koberci. Po dohodě lze část nebo všechno zařízení bytu vystěhovat.

Byt leží v obci obklopené lesy ve známé houbařské oblasti. Nenáročné cyklistické trasy, v klidném prostředí, asi 30 km od Berounky. V obci jsou dva rybníky, jeden nově rekonstruovaný, další, menší rybník se saunou a restaurací je vzdálen asi 3 km. Do vzdálenosti 8 km tři větší autocampy s možností ubytování a stravování. Koupaliště s otevřeným a krytým bazénem 8 km v Rokycanech.
Studánka s vodou vhodnou pro kojence a děti 4,5 km.

V místě je obecní úřad, dvě prodejny potravin a drogerie, dvě restaurace a hotel, zastávky autobusu a pošta do vzdálenosti 300 m od bytu. Vlakové nádraží a pizzerie asi 800 m. Dobré spojení do Plzně, Rokycan i Prahy.

V místě jsou tři velké strojařské a jedna elektrotechnická firma, mimo obývanou část obce . Ve vzdálenosti 1,5 až 5 km jsou další čtyři větší a velké firmy. Firmy neznečisťují ovzduší ani okolní prostředí, nezatěžují hlukem.
Supermarkety, větší prodejny, úřady a služby jsou v asi 8 km vzdálených Rokycanech. Do Plzně 25 km, do Prahy 60 km.
Obcí prochází původní hlavní silnice Plzeň – Praha. Ve vzdálenosti 3 km je dálniční přípojka. Dobrý signál pro mobilní telefony všech provozovatelů.

Pronájem 9700,- Kč/měs. Včetně záloh za energie, TÚV a fond oprav.

Možnost pronájmu s uzavřením předkupní smlouvy (smlouva o budoucí smlouvě kupní) na dobu max. 3 roky do doby prodeje. Záloha 100 000,- Kč. Při prodeji je od základní ceny bytu odečítán dosud zaplacený nájem bez záloh na energie, TÚV a fond oprav.

Zavedená přípojka Internetu: 350,- Kč/měs.
Společná TV anténa
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
69 m²
cena:
870.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více