Prodej domu 206 m² bez realitky

Za lávkou, Suchdol nad Odrou, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rodinný dům je umístěn na severozápadním okraji obce na ulici Za Lávkou. Centrum obce je vzdáleno 1,0 km, vlakové nádraží 2 km. Oplocený obytný areál tvoří samostatný dům nové zástavby obce podél vedlejší asfaltové komunikace v majetku obce. Jsou zde vybudovány kompletní sítě, veřejný vodovod, kanalizace, plynovod a rozvod NN, z vybavení má obec úřad s...
Rodinný dům je umístěn na severozápadním okraji obce na ulici Za Lávkou. Centrum obce je vzdáleno 1,0 km, vlakové nádraží 2 km. Oplocený obytný areál tvoří samostatný dům nové zástavby obce podél vedlejší asfaltové komunikace v majetku obce. Jsou zde vybudovány kompletní sítě, veřejný vodovod, kanalizace, plynovod a rozvod NN, z vybavení má obec úřad s přenesenou působností a stavebním úřadem a matrikou, školu, poštu, zdravotní středisko.

Jedná se o podsklepený, samostatný, přízemní rodinný dům s obytným přízemím a podkrovím pod šikmou sedlovou střechou, s jedním bytem o velikosti 4+1 s vestavěnou garáží a 2 koupelnami a WC. Vytápění ústředním kotlem na pevná paliva, vnitřním krbem, elektroinstalace se světelným a motorovým rozvodem 230/400V. Kanalizace napojena na septik, vodoinstalace napojena na vlastní studnu, plyn na pozemku. Objekt je v dobrém technickém stavu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
206 m²
cena:
1.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více