Pronájem bytu 2+kk, 53 m² bez realitky

Kabešova, Praha - Hloubětín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk v komplexu Nová Harfa III., Praha 9. Hezký výhled do nově upraveného okolí. K bytu náleží balkon o velikosti 5m2 a 1 garážové stání v suterénu domu (vjezd na čip). Základní služby a MHD v docházkové vzdálenosti (cca 2 min. chůze). Byt je kompletně čerstvě vymalován a zařízen zánovním nábytkem a vybavením (kožená...
Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk v komplexu Nová Harfa III., Praha 9. Hezký výhled do nově upraveného okolí. K bytu náleží balkon o velikosti 5m2 a 1 garážové stání v suterénu domu (vjezd na čip). Základní služby a MHD v docházkové vzdálenosti (cca 2 min. chůze). Byt je kompletně čerstvě vymalován a zařízen zánovním nábytkem a vybavením (kožená sedací souprava v obývacím pokoji, ložnice, kuchyň na míru včetně veškerých běžných vestavných spotřebičů, v koupelně vana a automatická pračka, vestavná skříň v předsíni). V předsíni je dále k dispozici oddělená úložná komora. Byt je chráněn pancéřovanými dveřmi s trojbodovým bezpečnostním zámkem. Cena včetně pronájmu garážového stání. Preferuji dlouhodobý pronájem, nejlépe bez dětí a zvířat.

Prohlídky: ihned. K nastěhování: ihned.
zobrazit celý popis
Offer long-term lease 2 bedroom apartment in a complex Nová Harfa III., Prague 9. Nice view of the newly revised nearby. The apartment has a balcony the size of 5 square meters and 1 garage in the basement of the building (entrance on chip). Basic services and public transportation within walking distance (2 min. Walk). The apartment is freshly painted and fully furnished by almost new furniture...
Offer long-term lease 2 bedroom apartment in a complex Nová Harfa III., Prague 9. Nice view of the newly revised nearby. The apartment has a balcony the size of 5 square meters and 1 garage in the basement of the building (entrance on chip). Basic services and public transportation within walking distance (2 min. Walk). The apartment is freshly painted and fully furnished by almost new furniture and equipment (leather sofa in the living room, bedroom, kitchen includs all conventional built-in appliances, bathroom with shower and washing machine, built-in wardrobe in the hall). The hall is also a separate storage room. The apartment is protected by armored doors with three-point safety lock. Price includes rent of a garage. I prefer long-term lease, preferably without children and animals. 
Offer long-term lease 2 bedroom apartment in a complex Nová Harfa III., Prague 9. Nice view of the newly revised nearby. The apartment has a balcony the size of 5 square meters and 1 garage in the basement of the building (entrance on chip). Basic services and public transportation within walking distance (2 min. Walk). The apartment is fully furnished and freshly painted almost new furniture and equipment (leather sofa in the living room, bedrooms, kitchens, including all conventional built-in appliances, bathroom with shower and washing machine, built-in wardrobe in the hall). The hall is also a separate storage room. The apartment is protected by armored doors with three-point safety lock. Price includes rent a garage. I prefer long-term lease, preferably without children and animals.

Tours: immediately. To move: immediately.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
53 m²
cena:
11.500 Kč
poplatky:
3.500 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více