Pronájem kanceláře 83 m² bez realitky

U Nikolajky, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nebytové prostory K1 ve sníženém přízemí (2 okna do ulice, 1 francouzské do dvora), po kompletní luxusní rekonstrukci. Cena pouhých 175 Kč = ca 6 € za m2. Neplatí se žádná provize. K nastěhování od 01/12/16. Samostatný vstup ze dvora multifunkčního domu. Celý objekt vč. dvora a dvorního objektu po rekonstrukci. Podrobnosti (pod označením K1) na webu...
Nebytové prostory K1 ve sníženém přízemí (2 okna do ulice, 1 francouzské do dvora), po kompletní luxusní rekonstrukci. Cena pouhých 175 Kč = ca 6 € za m2. Neplatí se žádná provize. K nastěhování od 01/12/16. Samostatný vstup ze dvora multifunkčního domu. Celý objekt vč. dvora a dvorního objektu po rekonstrukci. Podrobnosti (pod označením K1) na webu WWW.NIKOLAJKA.EUWEB.CZ. Prostory nyní sloužily jako showroom se školící místností, promítačkou, plátnem. Nadstandardní (luxusní) osvětlení, vnitřní dveře: ořech + trzené sklo. Místnosti: 1 kancelář s okny do ulice, 1 kancelář s francouzským oknem do dvora, předsíň, kuchyňka, WC, sprcha, miniarchiv, větraný sklad. Podlahové krytiny: keram. dlažba v sociálkách, v kancelářích zátěžový koberec, v zádveří čistící zóna. Ve stěnách a podlaze tepelná izolace. Větrací klimatizační jednotka s rekuperací tepla pro všechny místnosti. Květinová výzdoba fasád hrazena pronajímatelem. Vestavěná kuchyňka a vestavěný trezor. Prostory vybaveny: EZS, rozvody STA a bezdrát. internet, datové rozvody, PHP (has. přístroj) - pravidel. revize zajišťuje pronajímatel, žaluzie, sítě proti hmyzu. Možno pronajmout samostatný archiv v suterénu (za pouhých 30 Kč/m2 vč. el. energie).
V prostorách je nyní nějaký kancelářský nábytek, který zde může zůstat.
Služby za měsíc, bez DPH: vodné/stočné - ca 250 Kč (samostatný vodoměr, zálohy se neplatí, fakturujeme 1x dle skutečnosti vždy ke konci roku), odvoz odpadu - ca 150 Kč (dle počtu osob, zálohy se neplatí, fakturujeme 1x dle skutečnosti vždy ke konci roku), elektřina (silová: zásuvky/osvětlení) - cca 1.800 Kč + elektřina za vytápění, ohřev teplé vody a větraní VZT jednotkou s rekuperací tepla) - cca 2.400 Kč, celkem – 4.200 Kč (vlastní elektroměr převedený na nájemce). Tedy celkem cca 4.600 Kč/měs. bez DPH. Kauce je 20.000 Kč.
Energetický štítek není zákonem zatím vyžadován, ale jsou zatepleny stěny i podlaha a VZT jednotka má rekuperaci tepla.
Kontakt dole, nebo: Ing. Jaroslav Hlaváč, tel: 604231751, mail: jarhlavac@mujmejl.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
2+1
plocha:
83 m²
cena:
14.440 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více