Pronájem domu 3+1 bez realitky

Živanická, Praha - Vinoř

7.500 Kč + 3.000 Kč

Popis

Co pronajímáme:
Po babičce máme k dispozici rodinný dům se zahradou. Zastavěná plocha je 102m2, obytná je cca 90m2 (zatím jsme přesně neměřili). Dům má jen jedno poschodí s jedním bytem, takže nájemník by měl celý dům jen pro sebe.

Vybavení:
Dům i byt jsou před rekonstrukcí, ale je obyvatelný a nepříliš náročný nájemník mnoho vad nepostřehne. Byt je plně vybaven starším zachovalým nábytkem i používanými, leč zcela funkčními spotřebiči (lednice, pračka, CRT TV (+settopbox), mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, vysavač, telefon).

Dispozice:
Byt sestává z ložnice, obývacího pokoje, druhého obývacího pokoje, jenž slouží jako pokoj pro hosty, jídelny, předsíně, menší kuchyně (veliké zhruba jako v paneláku), koupelny se sprchovým koutem a wc a spíže s kumbálem. Byt je zatím částečně vyklizený - případné další vyklízení je na dohodě s nájemníkem (to se týká např. knihovny nebo peřiňáků).

Součástí domu je i dvůr a zahrada, na které se nachází nadzemní bazén (hloubka 1,2m). Z přístaveb je možno použít dílny s nářadím, ostatní přístavby si ponecháme pro naši potřebu (zejména uskladnění věcí).

Infrastruktura:
Dům je napojen na kanalizaci, radiátory jsou vytápěny plynovým kotlem ve sklepě, ohřev teplé vody obstarává el. bojler. Dům byl vždy trochu chladnější (což oceníte v létě), v zimě pomáhají nová plastová okna a krb na dřevo v obývaku (kotel dům samozřejmě vytopí, ale plyn není zadarmo). Dřevo možno nasbírat v nedalekém lese. Zavedena pevná linka, Internet v domě zatím zařízen není, ale ADSL by neměl být problém. Televize příjímá digitální signál velkou venkovní anténou.

Okolí domu
U domu lze pohodlně zaparkovat u vchodu, naši garáž je možno použít jen pro dlouhodobé zaparkování, protože soused garáž často blokuje vlastními vozy. Na MHD zastávku "Vinořský hřbitov" je to asi 6 minut cesty. U zastávky je samoobsluha Norma a řada menších obchůdků (cukrárna, zelinářství, trafika) a restaurací. Jen několik kroků od domu se nachází rybník a přírodní rezervace "Vinořský park", která je zvláště v létě opravdovou divočinou plnou zeleně, rybníků a archeologických památek z doby železné.

Cena a podmínky nájemného
Cena nájemného je 7500 Kč plus poplatky cca 3000 (hlavní položkou je plyn, takže kdo bude topit hlavně v krbu, výrazně tuto částku sníží). V případě rychlého a bezproblémového jednání snížíme částku na 7000 Kč měsíčně plus poplatky. Preferujeme spíše krátkodobý pronájem, jelikož je v plánu celková rekonstrukce případně prodej, ale vše je samozřejmě na dohodě. V případě dlouhodobého pronájmu by takto nízká cena mohla být zachována jedině tehdy, kdyby nájemník pomohl s investicemi do údržby bytu. Uzavření smlouvy je podmíněno složením vratné zálohy ve výši dvojnásobku nájemného. Domácí zvířata všeho druhu jsou možná, kuřáci také. Zatím se v bytě kouřilo pouze v jedné místnosti a zvířata v něm nebyla.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 228782
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+1
Plocha 90 m²
Cena: 7.500 Kč
Poplatky: 3.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Vinoř
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

7 696

Aktivních inzerátů
bez provize

9 023

Realizovaných obchodů
tento rok

431 387 926 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem domu 3+1 bez realitky

7.500 Kč + 3.000 Kč