Prodej pozemku 2.000 m² bez realitky

Nouzov, Unhošť, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Exkluzivní nabídka kompletně zasíťovaného stavebního pozemku s územním rozhodnutím, stanovenými regulativy výstavby je možné okamžitě začít stavět na ohlášení stavby. Cena pozemku 1500,- Kč/m2 + 150 000 včetně DPH za přípojku.
Dojezdová vzdálenost z centra Prahy 29 kmi.
Nouzov, leží na okraji Křivoklátských lesů při silnici spojující Kladno s Berounem....
Exkluzivní nabídka kompletně zasíťovaného stavebního pozemku s územním rozhodnutím, stanovenými regulativy výstavby je možné okamžitě začít stavět na ohlášení stavby. Cena pozemku 1500,- Kč/m2 + 150 000 včetně DPH za přípojku.
Dojezdová vzdálenost z centra Prahy 29 kmi.
Nouzov, leží na okraji Křivoklátských lesů při silnici spojující Kladno s Berounem. Původní osada z poloviny 18. století se díky ideálnímu umístění proměnila počátkem století dvacátého ve vyhledávané výletní místo, kde si své vily a chaty nechávali stavět příslušníci vyšších a středních společenských vrstev z Kladna i Prahy.
Velkoryse pojaté zahrady s výstavními vilami, od počátku budované s respektem k přírodě, daly tomuto místu nezaměnitelný charakter a kouzlo.
Mimo nádhernou okolní přírodu a mimořádnou čistotu ovzduší, proslul Nouzov již v předválečných letech i lázeňským areálem hotelu Čeperka, který byl oblíbeným místem odpočinku Pražanů. Ještě v nedávné době zde fungovalo zřídlo zdravé a chutné minerální vody „Čeperka", která byla stáčena i do lahví.
Nouzov dnes žije běžným životem se všemi pozitivy i negativy současnosti, stopy období noblesy a prosperity „první republiky“ jsou ale v těchto místech patrné dodnes.
Osada je správní součástí města Unhoště, ke kterému patří i katastrálně. Z hlediska občanské vybavenosti je v Nouzově k dispozici pouze restaurace „U Spalů“ a zahradnictví. Obchod s potravinami a další dvě restaurace jsou v Malých Kyšicích (vzdálenost 500 m).
Veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum, mateřská a základní škola, pošta, banka, zdravotní středisko, hotely a restaurace, kino, železniční a autobusové nádraží, různá sportoviště, posilovna, krytý i venkovní bazén, apod.) se nachází v blízké v Unhošti (vzdálenost 3 km).
Mimořádná hodnota plošně omezeného stavebního pozemku ( celkově 8,5 ha,) s dominantním krajinným prvkem „Přírodního divadla“ v centrální části pozemku je dána stávajícím malebným panoramatem a neopakovatelným krajinným reliéfem. Stavební parcely na východním okraji zastavovaného pozemku přímo sousedí s lesem navazujícím na nezastavitelnou údolní nivu Černého potoka, za níž pak terén graduje až k vrchu Štoky, ale na pozemcích lemovaných z jihu, severu a východu lesem. Na východní straně pak pozemek sousedí se stávající zástavbou s udržovanými zahradami s množstvím vzrostlých stromů.
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.000 m²
cena:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více