Prodej pozemku bez realitky

Nouzov, Unhošť, Středočeský kraj

1.500 Kč

Popis

Exkluzivní nabídka kompletně zasíťovaného stavebního pozemku s územním rozhodnutím, stanovenými regulativy výstavby je možné okamžitě začít stavět na ohlášení stavby. Cena pozemku 1500,- Kč/m2 + 150 000 včetně DPH za přípojku.
Dojezdová vzdálenost z centra Prahy 29 kmi.
Nouzov, leží na okraji Křivoklátských lesů při silnici spojující Kladno s Berounem. Původní osada z poloviny 18. století se díky ideálnímu umístění proměnila počátkem století dvacátého ve vyhledávané výletní místo, kde si své vily a chaty nechávali stavět příslušníci vyšších a středních společenských vrstev z Kladna i Prahy.
Velkoryse pojaté zahrady s výstavními vilami, od počátku budované s respektem k přírodě, daly tomuto místu nezaměnitelný charakter a kouzlo.
Mimo nádhernou okolní přírodu a mimořádnou čistotu ovzduší, proslul Nouzov již v předválečných letech i lázeňským areálem hotelu Čeperka, který byl oblíbeným místem odpočinku Pražanů. Ještě v nedávné době zde fungovalo zřídlo zdravé a chutné minerální vody „Čeperka", která byla stáčena i do lahví.
Nouzov dnes žije běžným životem se všemi pozitivy i negativy současnosti, stopy období noblesy a prosperity „první republiky“ jsou ale v těchto místech patrné dodnes.
Osada je správní součástí města Unhoště, ke kterému patří i katastrálně. Z hlediska občanské vybavenosti je v Nouzově k dispozici pouze restaurace „U Spalů“ a zahradnictví. Obchod s potravinami a další dvě restaurace jsou v Malých Kyšicích (vzdálenost 500 m).
Veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum, mateřská a základní škola, pošta, banka, zdravotní středisko, hotely a restaurace, kino, železniční a autobusové nádraží, různá sportoviště, posilovna, krytý i venkovní bazén, apod.) se nachází v blízké v Unhošti (vzdálenost 3 km).
Mimořádná hodnota plošně omezeného stavebního pozemku ( celkově 8,5 ha,) s dominantním krajinným prvkem „Přírodního divadla“ v centrální části pozemku je dána stávajícím malebným panoramatem a neopakovatelným krajinným reliéfem. Stavební parcely na východním okraji zastavovaného pozemku přímo sousedí s lesem navazujícím na nezastavitelnou údolní nivu Černého potoka, za níž pak terén graduje až k vrchu Štoky, ale na pozemcích lemovaných z jihu, severu a východu lesem. Na východní straně pak pozemek sousedí se stávající zástavbou s udržovanými zahradami s množstvím vzrostlých stromů.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 22928
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice
Plocha 2.000 m²
Cena: 1.500 Kč Chci hypotéku
Město: Unhošť
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 752

Aktivních inzerátů
bez provize

9 164

Realizovaných obchodů
tento rok

439 676 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

1.500 Kč