Prodej domu 6+kk bez realitky

Kostelec u Křížků, Středočeský kraj

14.000.000 Kč

Popis

Rodinný dům v Kostelci u Křížků - novostavba v nadprůměrné kvalitě a atraktivním prostředí těsně před dokončením - cena k jednání 14 000 000,- Kč.

Dispozice: 6 + kk, 3 podlaží, 3 koupelny s WC, dvougaráž, 2 terasy, skladové a technické místnosti, šatna, sklep.

Poloha: Kostelec u Křížků se nachází na jihovýchod od Prahy (cca 20 min. autem od Prahy). Leží v údolí na úpatí Požárského lesního hřebenu, který ji odděluje od asi 8 km vzdálené Sázavy. Týnec nad Sázavou, Jílové a Velké Popovice jsou vzdáleny cca 7 km.

Popis stavby: cihelné zdivo Porotherm; zateplení fasáda s omítkou Baumit a lícové zdivo; krytina Tegalit; klempířské prvky TiZn; oplocení z lícového zdiva, pozinkovaných prvků a žuly; pojízdná brána z pozinkovaných profilů, dálkové ovládání; založená zahrada; gabinová opěrná zeď z lomového kamene; zahradní sklep; nádrž na dešťovou vodu; automatická závlaha; okrasné jezírko s filtrací; terasa z tropického dřeva s pergolou; dřevěná okna s izolačním trojsklem; posuvné prosklené dveře na terasu; chodníky z žulové dlažby; interierové dřevěné dveře dýhované; sádrové omítky; keramické obklady; sklepy z lícového zdiva (ideální pro vinotéku); podlahy dubová mozaika, dlažba, marmoleum; schodišťové stupně masivní dub; podlahové topení; krbová vložka.

Občanská vybavenost: autobus 335, market centrum, mateřská škola, základní škola, dětské hřiště, sportovní klub přímo v místě, ostatní vybavenost (lékař apod.) v přilehlé obci Kamenice (MHD 5 min).

RK prosím nekontaktovat!

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 230186
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 6+kk
Plocha 307 m²
Cena: 14.000.000 Kč Chci hypotéku
Město: Kostelec u Křížků
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 758

Aktivních inzerátů
bez provize

9 151

Realizovaných obchodů
tento rok

439 401 562 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 6+kk bez realitky

14.000.000 Kč