Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Sokolovská, Praha - Libeň

8.400 Kč + 1.500 Kč

Popis

Ahoj! Nabízím k pronájmu byt 2+kk (2 místnosti, z nichž v jedné je kuchyňský kout + kumbál, toaleta, koupelna - jsou odděleně) o celkové výměře 55m2 ve 4.podlaží činžovního domu v Sokolovské ulici. Dům má výtah. V bytě jsme byli skoro dva roky, komunikace s pronajímatelem i sousedy byla vždy bezproblémová.

Maximální doba, do které bych chtěla z bytu odejít je konec února, minimální daná není…vše bude záležet na domluvě s novým nájemcem a na termínu mého odstěhování (zatím hledám nový byt...) – je to tedy zatím otevřené…

Velký pokoj je největší místností, pravděpodobně zůstane vybaven dvěma postelemi, skříní na oblečení, dvěma knihovnami, třemi stolky a židlí. Má velké okno, skoro po celé šířce, jsou zde vafkyí. Má dvoje dveře – jedněmi se vstupuje do kuchyně, druhými přímo do chodby.
V kuchyni je plynová trouba s vařičem, linka se skřínkami, mikrovlnná trouba, skříňka s úložným prostorem, stůl, tři židle, menší skřínka, gauč (sloužil pro návštěvy) a pravděpodobně zde nechám nádobí apod.
Vstupní chodba má úložné prostory, prostor pro boty a na pověšení oblečení. Je tu lednice a vstup na záchod, do koupelny a do kumbálu.

Je to na zastávce metra a tramvaje Křižíkova (tramvaj pod okny, metro za rohem, minutu od domu).
Nájemné by mělo být do 10 000 se vším (jen upozorňuji, že v byte není internet ani TV - my jsme to zrušili, ale nebyl by problém to zařídit) – upřesníte si pak s pronajímatelem.

Ještě upozorňuji, že to není novostavba, ale starší byt v klasické karlínské zástavbě, takže žádná novota, což možná někteří preferují. Nicméně po domluvě s pronajímatelem si můžete provádět pravděpodobně úpravy dle svého (my jsme položili v kuchyni nové lino, pokoj i kuchyně byly při nastěhování nově vymalovány, byl namontován nový záchod, v loňském roce i nový bojler…).

Prohlídky jsou možné kdykoliv odpoledne (min. do 17.hod ve všední dny pracuji).

Ostatní vážným zájemcům.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 230978
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 55 m²
Cena: 8.400 Kč
Poplatky: 1.500 Kč
Město: Praha
Městská část: Libeň
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 4
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 499

Aktivních inzerátů
bez provize

11 662

Realizovaných obchodů
tento rok

566 872 752 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

8.400 Kč + 1.500 Kč