Prodej bytu 2+1, 64 m² bez realitky

Zvonková, Praha - Záběhlice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji pěkný prostorný bezbariérový byt 2+1 (lze upravit na 3+1, 4+kk či i 1+kk) v osobním vlastnictví se samostatnou koupelnou a WC v cihlovém domě (betonový skelet s cihlovými vyzdívkami - včetně jádra) v Praze 10 - Zahradní Město, Zvonková ulice. Plocha bytu je 64 m² + balkón 4 m² + komora mimo byt 3 m². Byt je ve 4. patře (z 12), v domě jsou 2 výtahy,...
Nabízím k prodeji pěkný prostorný bezbariérový byt 2+1 (lze upravit na 3+1, 4+kk či i 1+kk) v osobním vlastnictví se samostatnou koupelnou a WC v cihlovém domě (betonový skelet s cihlovými vyzdívkami - včetně jádra) v Praze 10 - Zahradní Město, Zvonková ulice. Plocha bytu je 64 m² + balkón 4 m² + komora mimo byt 3 m². Byt je ve 4. patře (z 12), v domě jsou 2 výtahy, na jednom patře je 6 bytů. Okna směřují na jih a na západ, balkón na západ.
Byt je volný ihned, prázdný, nově vybílený – připravený na zařízení novými majiteli. V bytě se nachází původní vestavěné skříně, kuchyňská linka s plynovým sporákem a sanita. Dveře jsou bezpečnostní a protihlukové. Dům má nově zrekonstruované vstupní prostory a chodby, ke společnému využívání slouží m.j. kočárkárna, sušárna apod. Přístup do domu i bytu je možný zcela bez schodů. Nejbližší obchod s potravinami je přímo v přízemí domu, v blízkém okolí jsou dostupné tyto služby: školka (2 min.), obchodní centrum (2-3 min.), škola (7 min.), autobusová zastávka (2-3 min.), tramvajová zastávka (7 min.), metro "A" Skalka (5 min. autobusem), škola (10 min.), poliklinika (10 min), Shopping Park Hostivař (10 min.), různé parky a dětská hřiště (několik v blízkosti do 5 min.), rekreační zóna údolí Botiče (5 min.), lesopark a přehrada Hostivař (2 km), Jižní spojka (1 km), dům s pečovatelskou službou (100 m), domov pro seniory (250 m). Parkování je možné před domem a v jeho blízkosti. V domě jsou rozvody kabelové televize.
V budoucnosti je možné odkoupit či pronajmout přímo sousedící byt 1+1 (39 m²).
zobrazit celý popis
I offer for sale a nice spacious barrier-free apartment 2 +1 (can be adjusted to 3+1, 4+k and even 1+k) with separate bathroom and toilet in a brick house (concrete frame with brick lining - including the core) in Prague 10 – Zahradní Město (Garden City), Zvonková street. Flat area is 64 m² + balcony 4 m² + chamber outside the apartment 3 m². The apartment is on the 4th floor (of 12),...
I offer for sale a nice spacious barrier-free apartment 2 +1 (can be adjusted to 3+1, 4+k and even 1+k) with separate bathroom and toilet in a brick house (concrete frame with brick lining - including the core) in Prague 10 – Zahradní Město (Garden City), Zvonková street. Flat area is 64 m² + balcony 4 m² + chamber outside the apartment 3 m². The apartment is on the 4th floor (of 12), there are 2 lifts in the house, on the each floor there is 6 flats. Windows facing south and west, the balcony to the west. Private ownership.
The apartment is available immediately, empty, newly painted - ready to be arranged by new owners . The apartment has original built-in wardrobes, kitchen line with gas stove and sanitary. There are security and antinoise door in the entrace of the flat. The house has newly renovated vestibule and corridores. For joint use there is big storeroom, drying-room etc. Access to the house and the apartment is possible without any stairs. The nearest grocery store is on the ground floor of the house. Nearby these services are available: kindergarten (2 min.), shopping center (2-3 min.), school (7 min.), bus stop (2-3 min. ), tram stop (7 min.), underground station line "A" Skalka (5 min. by bus), school (10 min.), health centre (10 min), Hostivař Shopping Park (10 min.), various parks and playgrounds (within 5 min.), recreational zone Botič valley (5 min.), forest park and dam Hostivař (2 km), Jižní spojka – city ring road (1 km), nursing home (100 m), retirement home for the elderly (250 m). Parking is available around the house. There is cable TV wiring in the house.
In the future, it is possible to buy or rent directly adjacent apartment 1 +1 (39 m²).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
64 m²
cena:
2.280.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více