Prodej pozemku 1 m² bez realitky

Tisem, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obec Tisem nabízí k prodeji pozemek o celkové ploše 6.866 m2 – 8 stavebních parcel k výstavbě rodinných domů. Jedná se o část území v severní části obce mírně svažité, k jihu orientované. Na území byl vydán Regulační plán určující způsob zástavby a vybudování infrastruktury. Podrobnosti k Regulačnímu plánu a umístění pozemku lze nalézt na:...
Obec Tisem nabízí k prodeji pozemek o celkové ploše 6.866 m2 – 8 stavebních parcel k výstavbě rodinných domů. Jedná se o část území v severní části obce mírně svažité, k jihu orientované. Na území byl vydán Regulační plán určující způsob zástavby a vybudování infrastruktury. Podrobnosti k Regulačnímu plánu a umístění pozemku lze nalézt na: http://mesta.obce.cz/scripts/vismo/_obce/zobraz_dok.asp?u=16714&id_org=16714&id_ktg=2352&archiv=0, jedná se o parcely B1-B8.
Obec upřednostňuje prodej pozemku jako celku. Obec na své náklady již zajistila projekty voda-kanalizace, komunikace a připojení elektro. Případný prodej proběhne postupem dle platné legislativy pro obce. Obec může v procesu prodeje stanovit další zde neuvedené podmínky.
Obec si vyhrazuje neuskutečnit prodej žádnému ze zájemců. Bližší informace na níže uvedeném telefonním čísle (starosta obce).

Cena 200 Kč/m2
celkem 1.373.200 Kč
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1 m²
cena:
200 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více