Prodej domu 195 m² bez realitky

Nad dálnicí, Praha - Zbraslav

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám rodinný dvougenerační dům (kolaudováno 1989)s celkovým pozemkem o výměře 1865m2. Dům se skládá z 2 samostatných bytových jednotek s dispozicí 4+1 a lodžií (každá o obytné ploše cca 120m2), je kompletně podsklepen (2 samostatné garáže, místnost na kola, prádelna, bývala kotelna s funkčním kotlem na tuhá paliva, relaxační místnost se saunou, několik...
Prodám rodinný dvougenerační dům (kolaudováno 1989)s celkovým pozemkem o výměře 1865m2. Dům se skládá z 2 samostatných bytových jednotek s dispozicí 4+1 a lodžií (každá o obytné ploše cca 120m2), je kompletně podsklepen (2 samostatné garáže, místnost na kola, prádelna, bývala kotelna s funkčním kotlem na tuhá paliva, relaxační místnost se saunou, několik sklepních kójí) a možností přestavby půdního prostoru. Celková užitná plocha RD je 375m2. Na pozemku se nachází dílna (98m2), kterou je možno také přestavět na obytný prostor.

Dům je v dobrém stavu s doporučenou alespoň základní rekonstrukcí, s napojením na veškeré IS. Nachází se na okraji městské části Praha 5 Zbraslav s dobrou dostupností do centra, v blízkosti lesa ve velmi klidné a žádané lokalitě. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Nabídka je unikátní především umístěním pozemku s jedinečným výhledem na Prahu (doporučujeme osobní prohlídku).

Možno využít i pro podnikatelské účely vzhledem k výhodné poloze (nedaleko nově zbudovaného městského okruhu). Cena k jednání.

Prosím pouze přímí zájemci!
zobrazit celý popis
Buy a two-generation family villa (occupancy permit 1989). Built-up area 195 m2, 1572 m2 garden. The house consists of 2 separate apartments with 5+1 layout and balcony, fully basement (2 separate garages, room for bikes, laundry, boiler room with a functional solid fuel boiler, a relaxation room with sauna, several cellars) and the possibility of reconstruction in attic. The property has a...
Buy a two-generation family villa (occupancy permit 1989). Built-up area 195 m2, 1572 m2 garden. The house consists of 2 separate apartments with 5+1 layout and balcony, fully basement (2 separate garages, room for bikes, laundry, boiler room with a functional solid fuel boiler, a relaxation room with sauna, several cellars) and the possibility of reconstruction in attic. The property has a workshop (98 square meters), which can also be converted to living space. The house is in good condition, with connections to all utilities with need of at least basic reconstruction. Situated on the outskirts of Prague 5 Zbraslav with good access to the city center (by public transport within 30 minutes, by car to 15min.) Near the woods in a very quiet location. There are all the amenities. This offer is especially unique with its location overlooking the city (we recommend a personal tour).
Can also be used for business purposes due to the convenient location (near the newly built urban circuit).
Price could be discussed.
Please direct applicants only!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
195 m²
cena:
9.750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více