Prodej domu 120 m² bez realitky

Rakovník, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Před nedávnem zrenovovaný městský, řadový rodinný dům s dispozicí 4,5 plus 1. Součástí domu je prostorná garáž a terasa. Na dvoře je zapuštěný bazén.

Udržovaná nemovitost z roku 1929, zcela zrekonstruovaná, 4,5 pokoje, 2 koupelny s vanou, WC pro hosty, prostorná garáž v suterénu a dílna nebo ateliér ve dvoře.
Plně podsklepený dům byl po celou dobu existence...
Před nedávnem zrenovovaný městský, řadový rodinný dům s dispozicí 4,5 plus 1. Součástí domu je prostorná garáž a terasa. Na dvoře je zapuštěný bazén.

Udržovaná nemovitost z roku 1929, zcela zrekonstruovaná, 4,5 pokoje, 2 koupelny s vanou, WC pro hosty, prostorná garáž v suterénu a dílna nebo ateliér ve dvoře.
Plně podsklepený dům byl po celou dobu existence udržován v obyvatelném stavu. Naposledy byla vyměněna všechna okna za plastová. Stejně tak vstupní dveře a dveře na dvůr. V domě se nachází také nový plynový kotel, který zároveň ohřívá vodu. Všechny místnosti jsou před nedávnem vybíleny a koupelny nově obloženy bílými dlaždicemi a bílou dlažbou. Všechny místnosti jsou světlé a slunné.

Do nedávna byl dům rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky. Spodní byt byl 1 plus 1 s koupelnou a WC. Horní byt byl 2,5 plus 1 s koupelnou a WC.

Vedle vstupních dveří je umístěna malá šatna. Ze vstupní chodby jsou vstupy na WC pro hosty, do kuchyně, na dvůr, do sklepa a do 1.poschodí.

Ze dvora lze za pomoci jednoduchých prostředků a rostlin v květináčích vytvořit klidné místo k odpočinku uprostřed města. Na dvoře je i bazén, který jistě ocení rodina i přátelé. Na dvoře jsou vstupy do technické místnosti bazénu, kůlny, dílny a je tu i zastřešený prostor pro posezení. Ze dvora se dá jít i do uzavřené uličky a následně pak rovnou na ulici. Dvůr má v létě dostatek slunce v podstatě po celý den. Jak z jižní, tak ze západní strany. Rostlinám v květináčích se zde velmi daří.

Kuchyň a obývací pokoj ve zvýšeném přízemí jsou největší místnosti v domě. V obývacím pokoji je koberec, ale dá se nahradit i laminátem či parketami. V kuchyni je položena dlažba. Vaří se na plynu a peče v elektrické troubě. Okno z obývacího pokoje je do ulice a z kuchyně do dvora. Na kuchyň navazuje koupelna s vanou a plynovým kotlem. V současné době je tato koupelna využívána hlavně jako prádelna. V 1.poschodí je druhá koupelna s WC, která je obložena bílými dlaždicemi a na zemi je bílá dlažba.. Dále je v poschodí prostorná ložnice s přístupem na slunnou terasu. Vedle ložnice je jeden menší, průchozí pokoj, který dříve sloužil jako kuchyň a nyní slouží jako pracovna. Na něj navazuje větší pokoj s laminátovou podlahou, který slouží jako pokoj pro hosty, ale dá se změnit na obývací pokoj. Z této místnosti vedou i dřevěné schody do podkroví, které je možno využít jako hernu pro děti nebo hobby místnost.

To nejdůležitější:
Zmodernizovaný dům, blízko centra města, udržovaný, slunný, prostorný, možno i jako dvougenerační, garáž, dílna,bazén, milí sousedé, okna na východ a západ, dvůr jižní a západní strana, terasa jih a západ.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
120 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více