Prodej domu 3+kk bez realitky

Machová, Zlínský kraj

2.990.000 Kč

Popis

Prodám novostavbu RD typu Bungalov s dispozicí 3+kk s možností zhotovení obytného podkroví v obci Machová, okr. Zlín.
Nově zkolaudovaná novostavba kvalitně zhotoveného rodinného domu, při jehož výstavbě byl kladen důraz na kvalitu stavby a na velmi nízkou náročnost spotřeby energií, lze ho považovat nákladově na měs. poplatky za energie za nízkoenergetický. Průkaz energetické náročnosti budovy je k dispozici, klasifikován v třídě B, se spotřebou 84 kWh.m2/rok. Náklady bydlení pro 3 člennou rodinu, by neměly přesáhnout 20 tis. ročně ( plyn. + el. ). Dům byl postaven v r. 2012, na prostorném a krajním a vip pozemku nové lokality obce, pozemek je o šířce 28 m, dům je samostatně stojící na základové desce, postaven ze pórobetonové tvárnice Ytong 37,5 cm, dále nadstandardně kompletně zaizolován a zateplen, okna plastová trojskla. Střešní taška pálená Tondach, podlaha litá anhydrit s výbornou vodivostí tepla. Podlahová krytina po celém domě kvalitní vinyl. krytina, rovněž tak kvalitní použité obklady a dlažby v zádveří a obou koupelnách, rovněž plus jsou podmítkové venkovní rolety. Zastavěná plocha domu je 134 m2, dům je čtvercovitého tvaru 11,5 x 12 m vč. zastřešené terasy.
Dispozice :
Hlavní vstup, zádveří o 6 m2, chodba tvaru „L“ o 8 m2, ze které se vstupuje samostatnými vstupy do technické místnosti o 3,5 m2, do koupelny se sprchovým koutem o 3,6 m2 s WC a umyvadlem, do koupelny se rohovou vanou o 5,7 m2 s WC a umyvadlem, do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní o 35 m2, do ložnice o 16 m2 a do pokoje o 26 m2. Podlahová plocha 104 m2. Z obou pokojů lze vstupovat francouzským oknem na terasu, která je o 12 m2. K dispozici je prostorný a volný půdní prostor o 100 m2, připravený vč. zavedených inž. sítí v případě potřeby bez větších nákladů lehce dokončit na obytnou část až 70 m2.
Topení podlahové v celém domě, v koupelně topný žebřík a pokoji radiátor navíc. Co se pozemku týče, ostatní plocha pozemku o výměře 999 m2 slouží jako zahrada. Na pozemku je dostatek místa k vybudování parkovacího stání či garáže, venkovního i vnitřního bazénu, je zde připraveno na zhotovení vlastní studny. Dům je již dokončen, svým stavem ihned obyvatelný, nic nebrání užívání, chybí osadit dům vnitřními zárubněmi a dveřmi, kuchyňskou linkou v desingu dle přání zájemce. Venkovní úpravy pozemku lze dokončit průběžně.
Veškeré IS jsou nové a kompletně zapojeny, kanalizace splašková a dešťová napojena na ČOV, dále plyn. a el. přípojka, místní vodovod. Ohřev teplé vody pro topení a ohřev vody pro obě koupelny a kuchyň, zajišťuje plyn. kondenzační kotel Vaillant, umístěný v technické místnosti. V případě zájmu o výstavbu krbu, je připraveno k realizaci bez větších nákladů. Velmi pěkná, vyhledávaná a klidná lokalita, dobře dostupná do Otrokovic, Zlína i Kroměříže. Investice do této nemovitosti vzhledem ke kvalitně odvedené práci při realizaci stavby se jistě vyplatí. Zvu Vás tímto na prohlídku, v případě zájmu, je fotodokumentace o průběhu stavby připravena. Nemovitost není zatížena žádným břemenem ani omezením převodu vlastnického práva. Uvolnění dle dohody. RK nekontaktujte, pouze přímí zájemci.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 234196
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+kk
Plocha 116 m²
Cena: 2.990.000 Kč Chci hypotéku
Město: Machová
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Nízkoenergetický
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 721

Aktivních inzerátů
bez provize

9 123

Realizovaných obchodů
tento rok

437 898 045 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+kk bez realitky

2.990.000 Kč