Pronájem bytu Garsoniéra, 33 m² bez realitky

Doudlebská, Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu garsonku (předsíň, samostatný obývací pokoj, kuchyně, koupelna s wc), 33m2, zařízenou nábytkem (jídelní stůl + dvě židle, velký pracovní stůl se židlí, knihovna a dvě křesílka) – je hezký, ale lze po dohodě přesunout do sklepa. Kuchyň s plynovým sporákem (relativně novým) a elektrickou troubou, ledničkou a velkou pracovní plochou. Podlaha...
Nabízím k pronájmu garsonku (předsíň, samostatný obývací pokoj, kuchyně, koupelna s wc), 33m2, zařízenou nábytkem (jídelní stůl + dvě židle, velký pracovní stůl se židlí, knihovna a dvě křesílka) – je hezký, ale lze po dohodě přesunout do sklepa. Kuchyň s plynovým sporákem (relativně novým) a elektrickou troubou, ledničkou a velkou pracovní plochou. Podlaha je v pokoji dřevěná, v kuchyni a předsíni teracco a v koupelně dlažba. Okna jsou špaletová po repasi.
Vytápění waw, teplá voda přes karmu, v koupelně je pračka.
Byt se nachází ve 2. patře činžovního domu s orientací do vnitrobloku (JZ), v ulici Doudlebská, 2 min. chůze od metra Pankrác, ale je tam klid. K bytu patří i sklep, který je možno po dohodě využívat.

Nekuřák.
Domácí zvíře po dohodě - kvůli podlaze.

Nájemné 9.500,- i se všemi poplatky (pokud by tam byly 2 osoby, pak 10.000,-).
zobrazit celý popis
We offer for rent a studio apartment (entrance hall, separate living room, kitchen, bathroom with wc), 33 square meters, equipped with furniture (dining table + two chairs, large work desk with chair, a library and two chairs). Kitchen with gas stove (relatively new) and an electric oven, a refrigerator and a large work area. The floor in room is wooden, in kitchen and hallway is teracco and in...
We offer for rent a studio apartment (entrance hall, separate living room, kitchen, bathroom with wc), 33 square meters, equipped with furniture (dining table + two chairs, large work desk with chair, a library and two chairs). Kitchen with gas stove (relatively new) and an electric oven, a refrigerator and a large work area. The floor in room is wooden, in kitchen and hallway is teracco and in bathroom tiles. The windows are revealed and after repair.  Waw heating, hot water through karma, bathroom with a washing machine.  The apartment is located on the 2nd floor with an orientation to the courtyard (SW), in the street Doudlebská, 2 min. walk from metro Pankrác, but it's silent. The apartment includes a cellar, which is possible to use.  Nonsmoker. 
Rent 9.500, - and all fees (if there were 2 people, then 10.000, -).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
33 m²
cena:
6.500 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více