Prodej domu Ostatní bez realitky

Bernartice, Královéhradecký kraj

950.000 Kč

Popis

Prodáme roubenou chalupu v obci Bernartice okr. Trutnov. V přízemí chalupy se nachází předsíň, ze které je vstup do hlavní obytné místnosti, ložnice, koupelny s WC, půdu, sklepu a dřevníku. V hlavní obytné místnosti je kuchyňský kout s kamny na dřevo. Místnost je dále vytápěna Americkými kamny(po rekonstrukci a můžeme ponechat za doplatek, jinak vytopí i větší „petry“) do místnosti je zavedena studená voda. Ložnice je vytápěna „petrami“. Koupelna je vytápěná el. přímotopem a k ohřevu teplé vody slouží boiler. V koupelně je sprchový kout a taktéž WC. Půdu lze upravit pro bydlení, ale v současné době slouží jako sklad. V dřevníku je zadní výstup na zahradu a nachází se zde suché WC. Z předsíně je taktéž vstup do malého sklepu pod domem. Chalupa je napojena na obecní vodovod studené vody a rozvody elektrické energie. Odpad je veden do septiku.
Chalupu je možné ihned užívat, ale vzhledem k tomu, že není poslední dobou často používána, bude nutná základní rekonstrukce. Společně s chalupou přenecháme i veškeré vybavení.
Chalupa je postavena na vlastním pozemku a v ceně je i zahradu o velikosti 1.960m2. Jde o zahradu ve svahu zakončenou potokem. Chalupa se nachází v klidné části obce na konci slepé cesty. V obci se pak nachází veškerá občanská vybavenost. Z Bernartic je možné být autem za 15 minut v Žacléři, kde je lyžařské středisko Prkenný důl a začátek Krkonošské magistrály. Oblast umožňuje hezké výlety a sportovní vyžití.
Cena 950.000,- Kč. V případě zájmu piště na: pavel.trnka@seznam.cz nebo volejte na: 777 680 200 (prosím ne realitní makléři apod.)


Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 234288
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 100 m²
Cena: 950.000 Kč Chci hypotéku
Město: Bernartice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Dřevostavba
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

9 207

Aktivních inzerátů
bez provize

14 499

Realizovaných obchodů
tento rok

709 803 241 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

950.000 Kč