Pronájem bytu 4+kk, 118 m² bez realitky

Jednořadá, Praha - Bubeneč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

PRONAJATO!!!
Nabízíme k pronájmu luxusní mezonet 4+kk s celkovou podlahovou plochou 118 m2 a terasou 31 m2 s výhledem na Pražský hrad. Ve spodní části bytu naleznete prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem včetně spíže, terasu, koupelnu se sprchou a komoru. V horním patře se nachází 2 ložnice s prostornou šatnou, koupelna s vanou a...
PRONAJATO!!!
Nabízíme k pronájmu luxusní mezonet 4+kk s celkovou podlahovou plochou 118 m2 a terasou 31 m2 s výhledem na Pražský hrad. Ve spodní části bytu naleznete prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem včetně spíže, terasu, koupelnu se sprchou a komoru. V horním patře se nachází 2 ložnice s prostornou šatnou, koupelna s vanou a pracovna. Obývací pokoj a obě ložnice jsou klimatizovány.
Podlahové krytiny tvoří masivní vlysy MERBAU, ladící s obložkovými bezfalcovými dveřmi Sapeli. Koupelny jsou provedeny v travertinovém obkladu, zařizovací předměty, baterie a umyvadla značek Duravit, Axor, Ritmonio.
Tento byt je umístěn v 5. a 6. NP velmi zdařilé novostavby (kolaudace 2012) s garážovým stáním uvnitř objektu. Jedná se o velmi žádanou lokalitu v těsné blízkosti Šáreckého údolí a Královské obory Stromovka. Výborné spojení do centra autobusem nebo tramvají (do 5 min. ke stanici metra Dejvická). Kompletní občanská vybavenost v místě.
Cena nájmu je 34 000,-Kč/měs. + 5 500,-Kč měs. poplatky za služby + energie na nájemníka.
zobrazit celý popis
We rent a luxury apartment 4 + kk with a total floor area of 118 m2 and 31 m2 terrace with a view of Prague Castle. At the bottom of the apartment you will find a spacious living room with dining area and fully equipped kitchen, including pantry, terrace, bathroom with shower and storage room. On the upper floor there are 2 bedrooms with spacious wardrobe, bathroom with bath and study. The living...
We rent a luxury apartment 4 + kk with a total floor area of 118 m2 and 31 m2 terrace with a view of Prague Castle. At the bottom of the apartment you will find a spacious living room with dining area and fully equipped kitchen, including pantry, terrace, bathroom with shower and storage room. On the upper floor there are 2 bedrooms with spacious wardrobe, bathroom with bath and study. The living room and both bedrooms are air conditioned.
Floor coverings are massive friezes merbau, lined with matching door Sapeli. Bathrooms are done in travertine tiles, sanitary ware, sinks and battery brand Duravit, Axor, Ritmonio.
This apartment is located in the 5th and 6 floor of the new building very successful (Acceptance 2012) with parking space inside the building. This is a very desired location in close proximity to the Šárka Valley and Royal deer park Stromovka. Close to the center by bus or tram (within 5 min. Metro station Dejvická). Full civic amenities in place.
Rent is 34,000, -CZK/month. + 5500,-CZK month service charges + energy tenant.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+kk
plocha:
118 m²
cena:
34.000 Kč
poplatky:
5.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více