Spolubydlení bytu 4+1, 18 m² bez realitky

Bayerova, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hledám za sebe nového nájemce do krásného samostatneho velkého (a překvapivě levného) pokoje. Pokoj je v nově zrekonstruovaném čtyřpokojovém bytě (i se mnou 4 spolubydlici, mladí a pracující). Byt má novou plně vybavenou kuchyň a dvě krásné koupelny! Můj pokoj je průchozí, nicméně je rozdělen závěsy a Vaše soukromí je tedy zachráněno. Pokoj je v podstatě...
Hledám za sebe nového nájemce do krásného samostatneho velkého (a překvapivě levného) pokoje. Pokoj je v nově zrekonstruovaném čtyřpokojovém bytě (i se mnou 4 spolubydlici, mladí a pracující). Byt má novou plně vybavenou kuchyň a dvě krásné koupelny! Můj pokoj je průchozí, nicméně je rozdělen závěsy a Vaše soukromí je tedy zachráněno. Pokoj je v podstatě nevybavený, ale můžeme se domluvit na přenechání části mého skrovného nábytku. Dům stojí na ulici Bayerova, v těsném sousedství Flédy, Lužánek, PF MU a MZK a dvou supermarketů. 50m od domu je zastávka MHD Hrnčířská (linky 1 a 6).

Nástup je možný prakticky ihned a budu rád, když se najde někdo co nejdříve. Měsíční nájem (včetně energií a internetu) je 3. 500 Kč.
zobrazit celý popis
We are looking for a new flat mate for our newly reconstructed flat at Bayerova street. The room is huge and for amazing price. It is a walk(-)through room (access to one person's room is through this room). Curtains are instaled to ensure your privacy. The house is very near to Luzanky, Faculty of Law, Fleda and two super markets. Public transport stop Hrncirska (trams 1 and 6) is located...
We are looking for a new flat mate for our newly reconstructed flat at Bayerova street. The room is huge and for amazing price. It is a walk(-)through room (access to one person's room is through this room). Curtains are instaled to ensure your privacy. The house is very near to Luzanky, Faculty of Law, Fleda and two super markets. Public transport stop Hrncirska (trams 1 and 6) is located approximately 50m from the house.

We are looking to welcome a new flatmate as soon as possible. The monthly rent (including bills and internet) is 3 500 CZK.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
18 m²
cena:
3.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více