Pronájem bytu 1+kk, 43 m² bez realitky

Dobronická, Praha - Libuš

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k dlouhodobému pronájmu pěkný, kompletně vybavený byt 1+kk o celkové výměře 42,54 m2 s velikou terasou o výměře 56 m2 v nedávno dokončeném objektu v ul. Dobronická. Dostupnost Metro Kačerov cca 15 minut MHD, zastávka linky 165 je přímo před domem. Autem je dobrá dostupnost jak do centra tak na D1 a pražský okruh. Dispozice bytu je tvaru L (viz obrázek), lze ho...
Nabízím k dlouhodobému pronájmu pěkný, kompletně vybavený byt 1+kk o celkové výměře 42,54 m2 s velikou terasou o výměře 56 m2 v nedávno dokončeném objektu v ul. Dobronická. Dostupnost Metro Kačerov cca 15 minut MHD, zastávka linky 165 je přímo před domem. Autem je dobrá dostupnost jak do centra tak na D1 a pražský okruh. Dispozice bytu je tvaru L (viz obrázek), lze ho tedy funkčně používat jako 2+kk. Byt je v 1. patře v samostatném bloku (pouze dva byty). Možnost menších domácích zvířat. V areálu je prodejna potravin a prodejna domácích potřeb.

Byt je ihned dispozici. V bytě je kuchyňská linka IKEA s lednicí, mrazákem a sklokeramickou varnou deskou, pečicí trouba, automatická pračka. Objekt má centrální vytápění. Nájemné: 8500 kč. Zálohy na služby a energie (včetně elektřiny) jsou 3500 Kč. Vratná kauce 10000 Kč. V bytě je k dispozici v ceně internet. Dispozice bytu je optimální pro mladé páry.

Je možnost pronajmout si parkovací místo v areálu za 600 kč nebo garážové stání v domě za 1500 kč.

Mluvím česky, anglicky, španělsky, portugalsky, italsky. Částečně rozumím rusky, německy, francouzsky, čínsky, japonsky.

O okolí:

Byt se nachází na rozhraní Libuše a Kunratic, kousek od Krčského lesa, poblíž je rybník Ohrada. Nedaleko je i rekonstruovaný areál kunratického zámku, kde se koná spousta akcí (http://www.praha-kunratice.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=categories&Itemid=8). V létě zde prodávají tradiční kunratické jahody (ideální kombinace pro víkendovou relaxaci). Pro cyklisty je výborná i blízká modřanská rokle a její okolí.

Centrum Chodov je cca 20 minut MHD, 10 minut na kole (přes les) či autem.

Doprava:
V Libušské ulici, 5-6 minut pěšky, se nachází pošta a zastávka autobusů 113, 165, 331, 333, které jsou za 11-12 minut na metru Kačerov či za 19 na Opatov. Další směry jsou autobusy 197, 193, 293.
zobrazit celý popis
Long-term rental of a nice, completely furnished apartment 1+kk (one room with a kitchen corner) of 42,54 m2, with a big terrace of 56 m2. The building has been finished not too long ago in Dobronická street, Prague 4 - Libuš. It's about 15 minutes away from Metro Kačerov by bus. Easy car access to the city center or to D1 highway and highway connections going out of the City (pražský...
Long-term rental of a nice, completely furnished apartment 1+kk (one room with a kitchen corner) of 42,54 m2, with a big terrace of 56 m2. The building has been finished not too long ago in Dobronická street, Prague 4 - Libuš. It's about 15 minutes away from Metro Kačerov by bus. Easy car access to the city center or to D1 highway and highway connections going out of the City (pražský okruh). The apartment is L shaped (see picture) which allows it to be used partly as 2+kk (two rooms and kitchen corner). The apartment is located on the fist floor in a separate block where there are only two apartments. We allow small pets. There is a grocery shop and housewares shop in the grounds.

The apartment is ready to move in. It's equipped with a kitchen corner from IKEA, fridge with freezer, glass ceramic cooktop, baking over and washmachine. Central heating. Rent: 8500 CZK per month. Utilities including electricity prepayment: 3500 CZK per month. Price includes internet connection.

Reimbursable deposit: 10000 CZK.

There is also the option to park in the garage for 1500 CZK a month or in a parking spot in the grounds for 600 CZK monthly.

I speak English, Czech, Spanish, Italian and Portuguese. I understand Russian, a little German and French, and have been introduced to Chinese and Japanese.

The surroundings:

The apartment is located between Libuš and Kunratice, close to the Krč woods. There is a pond, called Ohrada, nearby. Not far from there there's also the renovated grounds of Kunratice mansion and the city offers a number of attractions (http://www.praha-kunratice.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=categories&Itemid=8). In the summer you can try their traditional Kunratice strawberries (the ideal combination for a relaxing weekend). For bikers there's the option of visiting Modřanská Rokle and its surroundings.

Centrum Chodov, a big shopping center, is about 20 minutes away using Prague's public transportation system, only 10 minutes by bike (across the woods) or a few minutes by car.

Transportation:
At Libušská street, a 5-6 minute walk, you can find a post office and the bus stop for buses number 113, 165, 331, 333, which take you to metro Kačerov in 11-12 minutes or in 19 minutes you're in Opatov metro station. You can also catch buses number 197, 193, 293 to go to other places.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
43 m²
cena:
8.500 Kč
poplatky:
2.900 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více