Prodej bytu 1+1, 41 m² bez realitky

Za Strahovem, Praha - Břevnov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Cihlový dům, postaven ve dvacátých letech. Byl kompletně zrekonstruován, včetně sklepů a nebytového prostoru, který SVJ pronajímá.
Byt rekonstruován v posledních pěti letech. Z předsíně vedou dveře na toaletu a do kuchyně. Kuchyň je průchozí a vede do koupelny a obývacího pokoje. V koupelně bojler a podlahové topení (elektřina). Kuchyň byla zrekonstruována v...
Cihlový dům, postaven ve dvacátých letech. Byl kompletně zrekonstruován, včetně sklepů a nebytového prostoru, který SVJ pronajímá.
Byt rekonstruován v posledních pěti letech. Z předsíně vedou dveře na toaletu a do kuchyně. Kuchyň je průchozí a vede do koupelny a obývacího pokoje. V koupelně bojler a podlahové topení (elektřina). Kuchyň byla zrekonstruována v loňském roce. Na podlaze je plovoucí podlaha. V obývacím pokoji je prostorné patro na spaní. Pod kobercem jsou parkety. Byt je vytápěn plynem (vafky), okna jsou plastová. Na toaletu je vchod z předsíně a je zde přímotop (žebřík - elektřina). Pračku můžete umístit do kumbálu, který má vchod z kuchyně.
Velmi příjemné je posezení na dvorku před okny. Vchod na dvůr je vedle dveří do bytu. Na dvorek celý den svítí slunce a i když to teď nevypadá, je zde krásná zeleň. Za dvorkem je velice příjemný park a 5 minut od domu je park Ladronka. Na tramvajovou zastávku se od domu dostanete za 4 minuty.
Ulice je celá zrekonstruována. Parkování možno před domem.
zobrazit celý popis
Brick house, built in the twenties. It has been completely renovated, including basements and commercial space is rented.
Apartment renovated in the last five years. From the hall door leads to the bathroom and the kitchen. The kitchen is a doorway leading to the bathroom and living room. The bathroom boiler and underfloor heating (electricity). The kitchen was renovated last year. On the floor...
Brick house, built in the twenties. It has been completely renovated, including basements and commercial space is rented.
Apartment renovated in the last five years. From the hall door leads to the bathroom and the kitchen. The kitchen is a doorway leading to the bathroom and living room. The bathroom boiler and underfloor heating (electricity). The kitchen was renovated last year. On the floor is a floating floor. The living room is spacious floor to sleep. Below are carpeted floors. The apartment is heated by gas (VAFKY), the windows are plastic. The toilet is the entrance from the hall and there is a direct (ladder - electricity). The appliance can be placed in the closet, which has an entrance from the kitchen.
Very pleasant it is to sit in the courtyard in front of the windows. The entrance to the yard is next door to the apartment. The yard all day sun and even though it does not now seem, there is a beautiful green. In yard is a very nice park and five minutes from the house is a park Ladronka. The tram station to get away from the house for 4 minutes.
The street is a refurbished. Parking is available in front.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
41 m²
cena:
2.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více