Prodej pozemku bez realitky

Mánesova, Kladno - Hnidousy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/239361
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

pozemek č.2 v nové, dokončené lokalitě: Velmi pěkné a tiché místo, nově zasíťovaná stavební parcela (elektro, voda, kanalda, plyn: elektřina a plyn jsou ukončeny v energocentru na hranici pozemku, voda ukončena v šachtě na pozemku, asfalt.komunikace) - Kladno Švermov v mírném svahu pod lesem (kyslík :-), velmi blízko centra Kl.Švermova. Komunikace vč. vjezdů, chodníky,...
pozemek č.2 v nové, dokončené lokalitě: Velmi pěkné a tiché místo, nově zasíťovaná stavební parcela (elektro, voda, kanalda, plyn: elektřina a plyn jsou ukončeny v energocentru na hranici pozemku, voda ukončena v šachtě na pozemku, asfalt.komunikace) - Kladno Švermov v mírném svahu pod lesem (kyslík :-), velmi blízko centra Kl.Švermova. Komunikace vč. vjezdů, chodníky, zelené pasy, veřejné osvětlení. Velmi dobrá dostupnost centra/škol/MHD/BUS a Prahy - časté spojení BUSem.v blízkosti kompletní síť obchodů a služeb (pošta, školy..), cyklostezky apod.. Rád nezávazně ukáži. RK nevolat. Přímý vlastník.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
239361
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
864 m²
cena:
1.350.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více