Prodej domu 825 m² bez realitky

Průběžná, Pyšely, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Parcela s domem se nachází ve městě PYŠELY v klidné rekreační lokalitě. V okolí naleznete lesy, neporušenou přírodu, nedaleko řeku Sázavu, cyklostezky atd...

Dům je po částečné rekonstrukci, jež zahrnovala výměnu z dřevěných na euro okna, střecha Bramac, vytápění možné třemi různými způsoby: plyn, elektrika a tuhými palivy, dále je zde místo původního...
Parcela s domem se nachází ve městě PYŠELY v klidné rekreační lokalitě. V okolí naleznete lesy, neporušenou přírodu, nedaleko řeku Sázavu, cyklostezky atd...

Dům je po částečné rekonstrukci, jež zahrnovala výměnu z dřevěných na euro okna, střecha Bramac, vytápění možné třemi různými způsoby: plyn, elektrika a tuhými palivy, dále je zde místo původního septiku zavedena kanalizace a obecní vodovod. Celý dům je částečně podsklepen.

Zahrada má rozlohu 460m2 se vzrostlými ovocnými stromy. Na pozemku je nový přístřešek pro parkování 2 vozidel, dále samostatný "domeček" s garáží, kůlnou, dílnou a jednou obytnou místností.

Přízemí má rozlohu 2+1: Obývací pokoj, se starožitným kameným krbem, má krásný dřevěný strop a je obložen palubkami a dřevem - rozloha: 24m2, dále je v přízemí velká ložnice a prostorná kuchyň která je vybavená kuch. linkou v rustikálním stylu a sociálním zařízením.

První patro má rozlohu 56m2. Jsou zde 2 pokoje s okny do ulice a jeden pokoj s balkónem, dále menší kuchyňka, koupelna a WC.

Podlahové krytiny - dlažba, PVC a koberce.

V obci je veškerá občanská vybavenost: Škola - 3min, školka - 10 min, obchody, restaurační zařízení, cukrárna, dětské hřiště, domov důchodců, park... Celá obce žije bohatým kulturním programem a zábavou tvořenou jak pro dospělé tak pro děti. Dále je zde v přípravě golfové hřiště. Celá obec je v nynější době vylepšována (úprava silnic, celého náměstí, chodníků...). Skvělá dostupnost do Prahy, po D1 pouhých 20 min.
zobrazit celý popis
Parcel of land the house is located in the city Pyšely holiday in a quiet location. In the surroundings you can find forests, intact nature, near the river Sázavou, cycling, etc. ..

House is a partial reconstruction, which included the exchange of the euro wooden windows, roof Bramac, heating can be three different ways: gas, electricity and solid fuels, there is also a septic tank instead...
Parcel of land the house is located in the city Pyšely holiday in a quiet location. In the surroundings you can find forests, intact nature, near the river Sázavou, cycling, etc. ..

House is a partial reconstruction, which included the exchange of the euro wooden windows, roof Bramac, heating can be three different ways: gas, electricity and solid fuels, there is also a septic tank instead of the main sewers and municipal water supply. The whole house is partly podsklepen.

The garden has an area of 460m2 with fruit trees. The plot is a new shelter for parking 2 cars, and a separate "house" with a garage, shed, workshop, and one living room.

Ground floor area of the 2 +1: Living room, with antique fireplace has a beautiful wooden ceiling and flooring and wood paneling - Area: 24m2, and is on the ground floor a large bedroom and spacious kitchen which is equipped with a kitchen. line in a rustic style bathroom.

The first floor has an area of 56m2. There are 2 rooms with windows to the street, and one room with balcony, and a smaller kitchen, bathroom and toilet.

Floor coverings - tiles, PVC and carpets.

There are all civic amenities: School - 3min, kindergarten - 10 min, shops, restaurants, confectionery, children's playground, retirement homes, park... The whole village is a rich cultural program and entertainment consisting of both adults and children. It is here in the golf course. The entire village is now being improved (roads change, the entire square, sidewalks ...). Great accessibility to Prague after D1 only 20 min.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
825 m²
cena:
4.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více