Prodej pozemku bez realitky

Žlutava, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/24923
Prodej pozemku 5.200 m² bez realitky, Žlutava, Zlínský kraj, hlavní foto
Cena:
400 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Stavební pozemky v okolí Otrokovic a Zlína s jihozápadní a západní orientací o rozloze 500 - 5200 m2 pro bydlení, nebo rekreaci. Pozemky jsou velmi vhodné pro vybudovaní rekreačního rezortu s chatkami, maringotkami, nebo mobilhomy se společným oplocením, parkováním a příjezdem. Velikost jednotlivých pozemků dle dohody se zájemci. Při prodeji všech 5200 m2 jednomu...
Stavební pozemky v okolí Otrokovic a Zlína s jihozápadní a západní orientací o rozloze 500 - 5200 m2 pro bydlení, nebo rekreaci. Pozemky jsou velmi vhodné pro vybudovaní rekreačního rezortu s chatkami, maringotkami, nebo mobilhomy se společným oplocením, parkováním a příjezdem. Velikost jednotlivých pozemků dle dohody se zájemci. Při prodeji všech 5200 m2 jednomu kupci možná sleva.
Pozemky se nacházejí v obci Žlutava na okraji CHKO Chřiby s jedinečným vyhledem do údoli a vysoko nad záplavovým územím řeky Morava. Ve vesnici kompletní občanská vybavenost, obchod , škola a školka.
Na pozemku telefon, internet, pitná voda, kabelova televize a přivedena elektřina. Vysazeno velké množstvi užitkových a okrasných stromů. Celá plocha nyní zatravněná a soustavně udržovaná.
Současně provedena řada úprav terénu pro původně zamýšlenou výstavbu unikátního zemí krytého nízkoenergetického rodinného domu a garáže s cyklobufetem. Tyto objekty projektovány pro provoz bez nutnosti připojení na stále více zpoplatňované sítě - elektřina, voda, kanalizace. Pro stavbu rodinného domu, garáže a kořenové čističky vydána 3 stavební povolení
Pozemek je oplocený, 2 brany, 2 příjezdy s asfaltovou silnici na pozemku, je zde uzamykatelná stavebni plechová bouda a velká zpevněná plocha pro parkovani 10-15 aut a uloženi stavebniho materiálu !
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
24923
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
5.200 m²
cena:
400 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více