Pronájem nebytového prostoru 160 m² bez realitky

Jungmanová, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

HORKÁ NABÍDKA K PRONÁJMU NEBYTOVÝCH PROSTOR PRO KOMERCI !!!!!

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu vytápěný nebytový prostorv Královém Poli na ul. Jungmannové, který lze využít jako sklad + kancelář + obchod, restauraci, bar, hernu, cukrárnu, kavárnu, vinárnu,kadeřnický a masážní salón ,nebo pro drobnou výrobu a opravárenskou činnost, či jiné provozní aktivity....
HORKÁ NABÍDKA K PRONÁJMU NEBYTOVÝCH PROSTOR PRO KOMERCI !!!!!

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu vytápěný nebytový prostorv Královém Poli na ul. Jungmannové, který lze využít jako sklad + kancelář + obchod, restauraci, bar, hernu, cukrárnu, kavárnu, vinárnu,kadeřnický a masážní salón ,nebo pro drobnou výrobu a opravárenskou činnost, či jiné provozní aktivity. Momentálně se provozuje jako bistro. Jedná se o plochu 160 m2 na přízemí, 132 m2 zahrádka, možnost k pronajmutí sklepní prostory 35 m2 jako sklad. Umístěno v těsné blízkosti Palackého Třídy a tram. zastávky v Králově Poli.

Samostatné výlohy do ulice 3 x, samostatný vchod 2 x, rozděleno na kancelářské, prodejní, skladové nebo manipulační prostory se sociálním zařízením a šatnou.

Prostor má samostatný nový plynový kotel, zavedenou pevnou tel. linku, součástí je manipulační plocha před objektem, vjezd do domu.Cena k JEDNÁNÍ !!!
Samostatný měřič plynu a elektřiny.K dispozici od 1. srpna 2009. Vrátná kauce 1 měs. nájem. Prohlídky možné od 1.8.2009 po 17.h. volejte
na č. 604155977-.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
160 m²
cena:
44.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více