Prodej domu Ostatní bez realitky

Janova Hora, Vizovice, Zlínský kraj

2.990.000 Kč

Popis


PODZIMNÍ NABÍDKA se slevou!!! Nabízíme komfortní novostavbu rodinného domu ve Vizovicích, na Janově Hoře, umístěním na polosamotě. K domu náleží 3 ha pozemků. Jedná se o dům se dvěma nadzemními podlažími s využitým podkrovím. V přízemí je umístěn velký obývací pokoj s kuchyní s přímým výstupem na zahradu a na terasu s nádhernými výhledy na západní stranu směrem ke Zlínu, dále ložnice, komfortní koupelna s WC, šatna a prádelna s WC. V podkroví je otevřená interiérová terasa až do střešních trámů,dva velké pokoje a koupelna se sprchovým koutem a WC.
Dům je vybaven kombinovaným vytápěním (krb na dřevo o výkonu 22kW, solární panely, doplňkově elektřina) a je považován za nízkoenergetický. Dům má vlastní studnu a je napojen na kořenovou čističku odpadních vod.
Dům je ihned obyvatelný a nabízí možnost dokončení interiéru dle vlastních představ. Vhodné pro ty, kteří si užijí život mimo dosah vlivů civilizace, blízko přírodě, přesto stále na dosah města s veškerou občanskou vybaveností.
Všechny nemovitosti nabízíme za cenu 2 990 000,- Kč s převzetím hypotéky u České spořitelny (cca 1 mil Kč, fix do 30.4.2015 s úrok. sazbou 5,39% a měs. splátkou ve výši 10 695,- Kč)

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 26921
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 220 m²
Cena: 2.990.000 Kč Chci hypotéku
Město: Vizovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 753

Aktivních inzerátů
bez provize

9 164

Realizovaných obchodů
tento rok

439 676 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

2.990.000 Kč