Prodej pozemku bez realitky

Brno - Sadová, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/273612
Prodej pozemku 3.979 m² bez realitky, Brno - Sadová, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
5.172.700 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám pozemek v lokalitě Sadová o výměře 3979 m2. Pozemek v nejširším místě cca. 15 m a v nejužším místě cca. 12 m x cca. 270-280 m se nachází v Brně - Králově Poli mezi Lesnou a ulicí Kociánka v oblasti zvané Zaječí hora. Pozemek je na katastru veden jako zahrada a jsou na něm ovocné stromy. Na pozemek vede z obou stran obecní cesta (nezpevněná). Pozemek je...
Prodám pozemek v lokalitě Sadová o výměře 3979 m2. Pozemek v nejširším místě cca. 15 m a v nejužším místě cca. 12 m x cca. 270-280 m se nachází v Brně - Králově Poli mezi Lesnou a ulicí Kociánka v oblasti zvané Zaječí hora. Pozemek je na katastru veden jako zahrada a jsou na něm ovocné stromy. Na pozemek vede z obou stran obecní cesta (nezpevněná). Pozemek je částečně oplocen a na obou stranách ukončen zamykatelnou velkou bránou. Na obou stranách hranice pozemku vede elektřina. Pozemek je situován od severu k jihu a z jižní strany je překrásný výhled na Brno. Vhodné k rekreaci i jako investice a pozdější zhodnocení kapitálu. Je možné pozemek rozdělit na dvě poloviny dle připraveného geometrického plánu a koupit pouze jednu polovinu cca 2000 m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
273612
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
3.979 m²
cena:
5.172.700 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více