Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Argentinská, Praha - Holešovice

https://www.bezrealitky.cz/id/275867
Pronájem kanceláře 20 m² bez realitky, Argentinská, Praha - Holešovice, hlavní foto
Cena:
2.500 Kč + 2.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

PSN - Praha
PSN - Praha
Telefon
+420 728 175 024

Popis inzerátu

Společnost PSN Vám nabízí pronájem kancelářských prostor od 20 m2 do 12 000 m2, v administrativní budově na Praze 7 – Holešovice. K dispozici je recepce a pro nájemníky zdarma zasedací místnost. U kanceláří je možné variabilní uspořádání a úprava jednotlivých dispozic. Parkování je možné v podzemních garážích nebo na 50 m vzdáleném parkovišti. Náběhová...
Společnost PSN Vám nabízí pronájem kancelářských prostor od 20 m2 do 12 000 m2, v administrativní budově na Praze 7 – Holešovice. K dispozici je recepce a pro nájemníky zdarma zasedací místnost. U kanceláří je možné variabilní uspořádání a úprava jednotlivých dispozic. Parkování je možné v podzemních garážích nebo na 50 m vzdáleném parkovišti. Náběhová cena 125 Kč/m²/měsíc + služby 100,- Kč/m²/měsíc.

Jedná se o 9-ti podlažní administrativní objekt, který prošel v roce 2004 rekonstrukcí. Typické podlaží budovy se skládá z několika celků ve tvaru čtverce přístupných z centrálního schodiště, kde jsou umístěny dva osobní výtahy. Na každém patře jsou kuchyňky, dámské i pánské toalety. Všechny kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Budova má bezbariérový přístup. Administrativní objekt se nachází 5 minut chůze od metra C/Nádraží Holešovice, nedaleko se nachází také zastávka tramvaje Ortenovo náměstí a zastávka autobusu Jankovcova. V budově Vám také můžeme nabídnout pronájem skladových prostor.

PSN je již 25 let na trhu. Nabízíme pronájem výhradně vlastních nemovitostí po celé Praze a díky tomu neplatíte provizi. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme najít vhodnou kancelář přímo v tomto domě, nebo jiných kancelářských budovách PSN.
zobrazit celý popis
We offer offices for rent in the administration building with reception. Parking is possible in the underground garage or on the car park near by. The area is from 20m² to 12000m², possibility of variable layout. The building has 9 floors with 2 lifts and it is after reconstruction. There is a kitchen and a toilet on each floor. There is a data network, internet connection and phone lines in...
We offer offices for rent in the administration building with reception. Parking is possible in the underground garage or on the car park near by. The area is from 20m² to 12000m², possibility of variable layout. The building has 9 floors with 2 lifts and it is after reconstruction. There is a kitchen and a toilet on each floor. There is a data network, internet connection and phone lines in the whole building. Meeting rooms are available up for 50 people. There are also warehouses for rent.
The building is located only 5 min by feet to the underground line C Nadrazi Holesovice.
Start-up price is 125 CZK/m²/month + utilities.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
275867
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
20 m²
cena:
2.500 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

PSN - Praha
PSN - Praha
Telefon
+420 728 175 024
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více