Prodej pozemku 1.004 m² bez realitky

Vinohradská, Moravské Knínice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Obec Moravské Knínice vyhlašuje záměr odprodeje části pozemku parcela číslo KN 705/1 v k. ú. Moravské Knínice o výměře 1.004 m2, který je dle závazného stanoviska vydaného Městským úřadem Kuřim, Odborem životního prostředí, č.j. MK/5085/09/OŽP ze dne 29.4.2009, určen k zastavění rodinným domem. Pozemek je přístupný z místní komunikace ulice Vinohradská, a...
Obec Moravské Knínice vyhlašuje záměr odprodeje části pozemku parcela číslo KN 705/1 v k. ú. Moravské Knínice o výměře 1.004 m2, který je dle závazného stanoviska vydaného Městským úřadem Kuřim, Odborem životního prostředí, č.j. MK/5085/09/OŽP ze dne 29.4.2009, určen k zastavění rodinným domem. Pozemek je přístupný z místní komunikace ulice Vinohradská, a je možnost napojení na hlavní řady inženýrských sítí v ulici Vinohradská.
Rozhodujícím kritériem je cena.
Minimální nabídková cena: 2.100,- Kč / m2 pozemku. Součástí ceny je úhrada veškerých nákladů spojených s převodem a uzavřením kupní smlouvy.
Podmínkou prodeje pozemku k výstavbě rodinného domu je ekologická likvidace stavby nacházející se v současné době na tomto pozemku.
Bližší informace přímo na obecním úřadě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.004 m²
cena:
2.100 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více