Pronájem bytu 1+1, 40 m² bez realitky

Rerychova, Brno - Bystrc, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu byt na konečné tramvají 1 a 3 v Brně - Bystrci. Je zařízen, ihned k dispozici, hodí se pro 1 až 2 osoby, ideální pro začínající pár. Patří k němu lodžie a sklepní kóje. Napojení telefonní linky i internetu - Netbox. Smlouva na rok s možností recyklace. K nájemnému 1000 Kč měsíční záloha na inkaso - bude vyúčtována podle skutečné spotřeby po...
Pronajmu byt na konečné tramvají 1 a 3 v Brně - Bystrci. Je zařízen, ihned k dispozici, hodí se pro 1 až 2 osoby, ideální pro začínající pár. Patří k němu lodžie a sklepní kóje. Napojení telefonní linky i internetu - Netbox. Smlouva na rok s možností recyklace. K nájemnému 1000 Kč měsíční záloha na inkaso - bude vyúčtována podle skutečné spotřeby po skončení topné sezóny. Odpovědi prosím na mailovou adresu jac.01@seznam.cz.
zobrazit celý popis
Small flat for 1-2 persons at tram (Nr. 1, 3) terminal in Brno - Bystrc. Fully furnished, tel. and net connection., kitchen and room 40 m2, cellar box. Contract best for 12 month and more, cann be prolonged. Please, answers at jac.01@seznam.cz. Write more about You.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
40 m²
cena:
7.500 Kč
poplatky:
1.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
6
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více