Prodej domu 176 m² bez realitky

Černilov, Černilov, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům je umístěn ve středu obce. Budova je zděná ze smíšeného zdiva, přízemní, nepodsklepená, ale s malým přistavěným sklípkem přístupným z vnitřku,kde je umístěn plynový kotel, se sedlovým krovem, s půdou. Obsahuje jednu bytovou jednotku 2 + 1 s příslušenstvím. Na přední obytnou část o ploše 115 m2 navazuje malá stodola s celkovou zastavěnou plochu 61m2, dnes...
Dům je umístěn ve středu obce. Budova je zděná ze smíšeného zdiva, přízemní, nepodsklepená, ale s malým přistavěným sklípkem přístupným z vnitřku,kde je umístěn plynový kotel, se sedlovým krovem, s půdou. Obsahuje jednu bytovou jednotku 2 + 1 s příslušenstvím. Na přední obytnou část o ploše 115 m2 navazuje malá stodola s celkovou zastavěnou plochu 61m2, dnes z části využívaná jako sklad a z části využívaná jako garáž. Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina, odpad, voda, plyn. V domě vytápění etážové s plynovým kotlem včetně ohřevu vody. Před domem předzahrádka 218 m2.
Dům vyžaduje již vyšší údržbu, je zde i stabilizovaná statická porucha. Nutno zřídit samostatný vstup a doplnit oplocení (nyní společné se sousedním domem).
Obec Černilov sousedí s Hradcem Králové ( 5 km), kam dojíždí za prací většina obyvatel (v obci není žádný průmysl) a plní dnes funkci určitého satelitního sídla Hradce Králové. Má spolu s částí Bukovina a Újezd 2.360 obyvatel Je zde základní občanská vybavenost – obchody, škola, školka, praktický a zubní lékař,. V Černilově se sjíždějí spoje mířící do Hradce Králové z Dobrušky, Nového Města nad Metují i dálkový spoj Náchod-Praha. Zajímavostí Černilova je existence tří kostelů a dvou hřbitovů různých vyznání.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
176 m²
cena:
1.250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více