Prodej domu 2+1 bez realitky

Černilov, Černilov, Královéhradecký kraj

1.250.000 Kč

Popis

Dům je umístěn ve středu obce. Budova je zděná ze smíšeného zdiva, přízemní, nepodsklepená, ale s malým přistavěným sklípkem přístupným z vnitřku,kde je umístěn plynový kotel, se sedlovým krovem, s půdou. Obsahuje jednu bytovou jednotku 2 + 1 s příslušenstvím. Na přední obytnou část o ploše 115 m2 navazuje malá stodola s celkovou zastavěnou plochu 61m2, dnes z části využívaná jako sklad a z části využívaná jako garáž. Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina, odpad, voda, plyn. V domě vytápění etážové s plynovým kotlem včetně ohřevu vody. Před domem předzahrádka 218 m2.
Dům vyžaduje již vyšší údržbu, je zde i stabilizovaná statická porucha. Nutno zřídit samostatný vstup a doplnit oplocení (nyní společné se sousedním domem).
Obec Černilov sousedí s Hradcem Králové ( 5 km), kam dojíždí za prací většina obyvatel (v obci není žádný průmysl) a plní dnes funkci určitého satelitního sídla Hradce Králové. Má spolu s částí Bukovina a Újezd 2.360 obyvatel Je zde základní občanská vybavenost – obchody, škola, školka, praktický a zubní lékař,. V Černilově se sjíždějí spoje mířící do Hradce Králové z Dobrušky, Nového Města nad Metují i dálkový spoj Náchod-Praha. Zajímavostí Černilova je existence tří kostelů a dvou hřbitovů různých vyznání.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 28353
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 2+1
Plocha 176 m²
Cena: 1.250.000 Kč Chci hypotéku
Město: Černilov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 748

Aktivních inzerátů
bez provize

9 141

Realizovaných obchodů
tento rok

439 160 962 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 2+1 bez realitky

1.250.000 Kč