Prodej domu 3+1 bez realitky

Špačkova, Praha - Suchdol

https://www.bezrealitky.cz/id/28465
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

V nadpisu je chyba a nejde opravit, jedná se o prodej bytu v centru Praha 1. 3+1-OV Praha 1 - Ul. V Jirchářích 5. 121m2 + 8m2 terasa a 10m2 sklep. Byt se nachází v prvním patře s výtahem a je po kompletní, velmi nákladné rekonstrukci. Všude vysoké stropy, futra a dveře s fazetovými vitrážemi a secesními prvky, parkety, exkluzivní dlažby. 2 mramorové koupelny s topením v...
V nadpisu je chyba a nejde opravit, jedná se o prodej bytu v centru Praha 1. 3+1-OV Praha 1 - Ul. V Jirchářích 5. 121m2 + 8m2 terasa a 10m2 sklep. Byt se nachází v prvním patře s výtahem a je po kompletní, velmi nákladné rekonstrukci. Všude vysoké stropy, futra a dveře s fazetovými vitrážemi a secesními prvky, parkety, exkluzivní dlažby. 2 mramorové koupelny s topením v podlaze, hydromasážní vana sprchový kout se sedací vanou, umělecké vitráže, bezpečnostní dveře, nejmodernější, špičková kuchyň, bar, lednice, mrazák, sporák, plnovýsuvy - zakázková práce na míru od špičkového truhláře. Plynové etážové topení - vlastní kotel, luxusní mramorový krb s nejmodernější litinovou panoramatickou vložkou v maximální velikosti, vynikajícím tahem, výkonem a pyrolytickým sklem. Služby + fond oprav ( bez elektřiny a plynu ) 5.273,- Kč měsíčně. Fotografie a plánek bytu si můžete prohlédnout, popř. stáhnout na tomto linku: http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?aid=2410756 Cena 12.000.000,- Kč Jsem přímý majitel !
80 fotografií domu a okolí si můžete prohlédnout zde: http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?aid=2525606
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
28465
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
130 m²
cena:
12.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více