Pronájem garáže bez realitky

Tomanova, Plzeň, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/285083
Pronájem garáže 12 m² bez realitky, Tomanova, Plzeň, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
600 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu celkem 3 garáže, První se nachází v PM Bory, Baarova ulice, garáž je ve vnitrobloku, má menší rozměry, vhodné pro motorky, menší automobil, věci, apod., cena 600 Kč/měsíc. Druhá a třetí, standardních rozměrů vhodné pro automobil, apod. je v objektu halových garáží v Tomanově ulici PM Bory, obě jsou samostatně uzamykatelné a dohromady tvoří plochu 30 m2,...
Pronajmu celkem 3 garáže, První se nachází v PM Bory, Baarova ulice, garáž je ve vnitrobloku, má menší rozměry, vhodné pro motorky, menší automobil, věci, apod., cena 600 Kč/měsíc. Druhá a třetí, standardních rozměrů vhodné pro automobil, apod. je v objektu halových garáží v Tomanově ulici PM Bory, obě jsou samostatně uzamykatelné a dohromady tvoří plochu 30 m2, tzn. možnost i jako dvojgaráž, cena 800 Kč/měsíc za jednu. Kauce 3000 Kč, vrací se na konci nájmu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
285083
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
12 m²
cena:
600 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více